Aktualności
Piątek, 30 listopada 2018 12:20

Nie dość że hazard, to jeszcze narkotyki

Wieliccy stróże prawa zlikwidowali jeden z lokali, w którym prowadzone były nielegalne gry hazardowe. Przy okazji w ich ręce wpadł człowiek posiadający amfetaminę.

Funkcjonariusze wielickiej policji ujawnili w jednym z lokali na terenie Wieliczki nielegalne automaty do gier. Natrafili w nim na dwa automaty do gier hazardowych.

- W trakcie kontroli sprawdzano pochodzenie i legalność automatów oraz wymagane zezwolenia. Policjanci zabezpieczyli automaty, na których zainstalowane były gry o charakterze losowym. Zabezpieczone automaty przekazane zostały funkcjonariuszom Małopolskiego Urzędu Celno-Skarbowego, którzy prowadzić będą teraz dalsze postępowanie w tej sprawie – czytamy w komunikacie wielickich policjantów.

Na tym nie koniec „odkryć”. W trakcie wykonywanych czynności zainteresowanie wielickich stróżów prawa wzbudziło nerwowe zachowanie jednego z mężczyzn przebywającego w lokalu.

- Policjanci po przeszukaniu osoby ujawnili u niej środki odurzające. 27-letni mężczyzna posiadał przy sobie prawie 3 gramy amfetaminy. Narkotyki były podzielone na porcje. Zatrzymany mężczyzna usłyszał zarzuty dotyczące posiadania środków odurzających – podali stróże prawa.

Opr. eł/fot. KPP Wieliczka
Reklama
komentarze
Reklama
Reklama
Najczęściej czytane
Reklama
Pod naszym patronatem
Partnerzy malopolskaonline.pl