Aktualności
Środa, 14 listopada 2018 11:06

Natalia Kukulska zaśpiewa w Baroque

Już w najbliższą sobotę, 17 listopada, w krakowskim klubie i restauracji Baroque wystąpi Natalia Kukulska - jedna z najbardziej znanych i cenionych polskich wokalistek o bardzo bogatym dorobku artystycznym. Zapraszamy na kameralny koncert w klimatycznym wnętrzu odnowionego Baroque.
Początek wydarzenia o godz. 20.
Producentka, współkompozytorka, autorka tekstów, W swojej “dorosłej” karierze nagrała 9 solowych albumów, z których większość osiągnęła status złotej, platynowej lub multiplatynowej płyty. Na koncie ma wiele nagród i aż 11 nominacji do nagrody Fryderyk. Najnowszy album Artystki – „Halo tu Ziemia” to kolejne wydawnictwo, na którym Natalia konsekwentnie podaża swoją odważną i nie zawsze bliską mainstreamowi drogą. Drogą, którą zdobyła uznanie zarówno branży muzycznej, jak i publiczności.

Baroque Food & Style to nowoczesna restauracja i cocktail bar w samym sercu Krakowa, zlokalizowana w pięknej, zabytkowej kamienicy kilka kroków od Rynku Głównego, przy zacisznej ul. Św. Jana 16. Baroque przeszedł niedawno remont, w czasie koncertu Natalii Kukulskiej będzie można zobaczyć odnowione wnętrze, w którym zachowano wiele unikalnych, zabytkowych elementów.Natalii na scenie towarzyszyć będą Archie Shevsky, Marcin „Mały” Górny oraz Michał Dąbrówka.Partnerzy Wydarzenia:
Plaza Boutique Hotel, Display

Bilety online:
Biletomat.pl - bilety online
Eventim.pl
Ticketmaster Polska

Bilety online
https://www.biletomat.pl/koncerty/natalia-kukulska-konstelacja-gwiazd-baroque-7258/

źródło: Fot. Zuza Krajewska i materialy prasowe organizatorów

Reklama
komentarze
Reklama
Reklama
Najczęściej czytane
Reklama
Pod naszym patronatem
Partnerzy malopolskaonline.pl