Kopalnia
Aktualności
Wtorek, 30 listopada 1999 20:34

Narada geodetów powiatowych

Przez dwa dni trwała narada geodetów powiatowych z terenu podkarpackiego, podczas której omawiane były problemy geodezyjno-kartograficzne oraz gospodarki nieruchomościami.
W spotkaniu, które odbyło się w Foluszu uczestniczyli przedstawiciele 25 powiatów, Podkarpackiego Urzędu Wojewódzkiego oraz Podkarpacki Inspektor Nadzoru Geodezyjnego wraz ze swoimi służbami.

Konferencje dla geodetów organizowane są co roku w innym powiecie. Ich celem jest m.in. wymiana doświadczeń. - Celem tych konferencji jest omówienie problematyki dotyczącej geodezji i gospodarki nieruchomościami oraz wymiana doświadczeń. W tym roku szczególnie położona nacisk na zmiany w przepisach dotyczących geodezji – mówi Beata Matysek, zastępca naczelnika Wydziału Geodezji, Katastru i Nieruchomości Starostwa Powiatowego w Jaśle.
W trakcie dyskusji omawiano szczegółowo sprawy przedstawione przez przedstawicieli poszczególnych powiatów. - Takie spotkania są ważnym elementem, w trakcie których wymieniane są doświadczenia związane ze współpracą wszystkich organów – podkreśla B. Matysek.

Katarzyna Pacwa

źródło: Starostwo Powiatowe w Jaśle

Reklama
komentarze
Reklama
Reklama
Kopalnia
Najczęściej czytane
Reklama
Pod naszym patronatem
Partnerzy malopolskaonline.pl