Golemo
Aktualności
Środa, 30 października 2019 10:39

Mistrzostwa Świata Superenduro w Krakowie

Motocyklowe, halowe Mistrzostwa Świata SuperEnduro zbliżają się coraz większymi krokami! Już 7 grudnia najlepsi zawodnicy globu zmierzą się w zaciętej walce na niezwykle trudnym, a zarazem widowiskowym torze utworzonym z ogromnych głazów, opon, bali drewna oraz tysiąca ton ziemi.
Polskie Gran Prix tradycyjnie już otworzy nowy sezon zmagań, a kibicom zgromadzonym w TAURON Arenie Kraków dostarczy solidnej dawki sportu na najwyższym, światowym poziomie.

Najwierniejszych fanów czeka dzień pełen motocyklowych emocji, który rozpocząć mogą od porannej sesji treningowej (w godzinach 11:00-15:00). To właśnie wtedy można będzie podejrzeć z najlepszego sektoru przygotowania zawodników do startu – testy przeszkód, poszukiwania najlepszych linii przejazdu i ich pierwsze starcia z rywalami.

Od 16:00 w holu TAURON Areny Kraków czekać na będą stoiska wystawców – znane motocyklowe marki zaprezentują nam swoje topowe produkty oraz nowości na sezon 2020.

Podczas zwiedzania nie można zapomnieć o punkcie obowiązkowym każdego kibica – sesji autografów, podczas której zdobyć można oficjalny plakat wydarzenia z podpisami światowej czołówki zawodników SuperEnduro!

Dzień zakończy się wisienką na torcie – przepełnionymi rykiem silników i galonami adrenaliny wieczornymi wyścigami głównymi, które uzupełnione zostaną o atrakcje dodatkowe, jak widowiskowa, elektryzująca ceremonia otwarcia czy emocjonujący wyścig najmłodszych - KIDS RACE.Bilety na wydarzenie główne oraz sesje treningowe dostępne są na stronie Eventim.pl, a więcej informacji znaleźć można na www.super-enduro.com.pl


mat. prasowe organizatora, fot: Piotr Staroń / Agencja Sport UP
Reklama
komentarze
Reklama
Reklama
Groteska
Pod naszym patronatem
Partnerzy malopolskaonline.pl