Kopalnia
Aktualności
Wtorek, 27 listopada 2018 15:49

Mieli znęcać się nad dzieckiem. Zapadł wyrok

Krakowski sąd uniewinnił ojca dziecka, matkę z kolei skazał na karę więzienia za znęcanie się nad małoletnim synem. Prokuratura rozważa złożenie apelacji od tego wyroku.

Bo mrożących krew w żyłach zdarzeń miało dochodzić jesienią 2017 roku. Prokuratura Milenie W. oraz Robertowi H. zarzucała, że znęcali się fizycznie nad swoim małoletnim synem, poprzez bicie, szarpanie, uciskanie, wykręcanie kończyn, potrząsanie. W efekcie dziecko doznało obrażeń na kończynach dolnych, śródczaszkowych, a także złamań obojczyków, żeber i lewej piszczeli.

- W Sądzie Rejonowym dla Krakowa - Krowodrzy w Krakowie zapadł wyrok skazujący matkę dziecka Milenę W. na karę czterech lat pozbawienia wolności, jednocześnie Sąd uniewinnił ojca dziecka Roberta H. od zarzucanego mu aktem oskarżenia czynu – czytamy w komunikacie Prokuratury Okręgowej w Krakowie. - Prokurator wyrok ocenił jako niesłuszny i wystąpiono z wnioskiem o sporządzenie jego pisemnego uzasadnienia, po którego analizie zostanie wywiedziona apelacja od całości wyroku.

Wyrok nie jest prawomocny.


Reklama
komentarze
Reklama
Reklama
Kopalnia
Najczęściej czytane
Reklama
cross
Pod naszym patronatem
Partnerzy malopolskaonline.pl