Aktualności
Sobota, 17 sierpnia 2019 08:48

Mesajah i GrubSon porwali publiczność w Nowym Targu (zdjęcia sobotnich koncertów)

Podsumowaniem muzycznym pierwszego dnia XIX edycji Jarmarku Podhalańskiego był występ GrubSon'a. Wspomniany w tytule utwór "Na szczycie", ale i "Mam talerz" oraz inne - wprowadziły publiczność w imprezowy nastrój. Ludzie ochoczo podchwytywali teksty i śpiewali z wokalistą. Wcześniej na scenie zobaczyliśmy Mesajah.
Przypomnijmy, Mesajah wygrał konkurs Premier na 53. Festiwalu Piosenki Polskiej w Opolu zdobywając dzięki głosom publiczności, opolską „Karolinkę”. Jego najnowszy album "Powrót do korzeni" otrzymał dwa lata temu nominację do Fryderyków.

GrubSon z kolei to pochodzący z Rybnika wokalista i producent muzyczny który nie daje się łatwo zaklasyfikować. Tworzy kompozycje będące mieszanką rapu, ruffneck'a, reggae i dancehall.

Nie ogranicza się także jeśli chodzi o współpracę z innymi muzykami. Obecie GrubSonowi najczęściej towarzyszy DJ BRK (wokal, gramofony), Jarecki (wokal) oraz zespół SANEPID w składzie: Robert Cichy (gitara elektryczna, gitara akustyczna), Grzegorz Posłuszny (gitara basowa), Łukasz Bzowski (instrumenty klawiszowe) i Michał Maliński (perkusja).

Sobota będzie kolejnym dniem Jarmarku Podhalańskiego, a wieczorem na scenie wystąpi Maryla Rodowicz i Boney M.

s/ zdj. Szymon Pyzowski
Reklama
galeria zdjęć
komentarze
Reklama
Reklama
Najczęściej czytane
Reklama
Pod naszym patronatem
Partnerzy malopolskaonline.pl