Aktualności
Środa, 27 września 2017 19:22

Mercedesem potrącił staruszka, kierowca poszukiwany

Oświęcimscy policjanci poszukują kierowcy, który potrącił pieszego i odjechał z miejsca zdarzenia. Do tego wypadku drogowego doszło w poniedziałek 25 września 2017 o godzinie 13:15 w Grojcu na ulicy Beskidzkiej, w pobliżu skrzyżowania z ulicą Marii Radziwiłł.

Jak podają stróże prawa znad Soły kierujący samochodem marki Mercedes na przejściu dla pieszych potrącił 71 – letniego mieszkańca Oświęcimia, a następnie odjechał w kierunku Oświęcimia. Pieszy z obrażeniami ciała został przewieziony do szpitala, gdzie musiał zostać na czas leczenia.

- Poszukujemy kierowcy oraz jego pojazdu – podaje oświęcimska komenda. - Sprawca poruszał się samochodem marki Mercedes model E300 kombi tzw. „okularnik” , koloru czarnego bądź ciemnego. Poszukiwany mercedes posiada uszkodzenie przedniej maski oraz jednego z reflektorów.

Jeśli ktoś wie cokolwiek na temat zdarzenia oraz sprawcy, proszony jest o kontakt osobisty lub telefoniczny pod nr 33 847 52 80 z oświęcimską komendą policji. Mundurowi zapewniają anonimowość.


eł/fot. KPP Oświęcim
Reklama
komentarze
Reklama
Reklama
Najczęściej czytane
Reklama
Pod naszym patronatem
Partnerzy malopolskaonline.pl