Aktualności
Poniedziałek, 25 maja 2015 13:52

Małopolski Festiwal Innowacji (25-31 maja)

Małopolski Festiwal Innowacji to cykl wydarzeń, które pozwalają oswoić się z najnowszymi technologiami w regionie i zgłębić informacje na ich temat. Tegoroczny Festiwal odbędzie się w dniach 25 - 31 maja. Koordynatorem i głównym organizatorem wydarzenia jest Urząd Marszałkowski Województwa Małopolskiego. W tym roku inicjatywa zgromadziła czterdziestu jeden partnerów - renomowane centra badawcze i najlepsze uniwersytety w kraju, prężnie rozwijające się przedsiębiorstwa i instytuty.
Małopolski Festiwal Innowacji to wiele różnorodnych przedsięwzięć: wykładów, warsztatów, paneli dyskusyjnych, szkoleń, pokazów, gier symulacyjnych, prezentacji, seminariów oraz drzwi otwartych dających możliwość zobaczenia przestrzeni niedostępnych na co dzień dla odbiorcy – w sumie ponad 130 wydarzeń, które odbędą się w Krakowie, Tarnowie, Nowym Sączu, Chrzanowie, Wieliczce, Niepołomicach, Słomnikach, Nowym Targu oraz Skrzyszowie.

Małopolski Festiwal Innowacji promuje i wspiera prekursorskie rozwiązania, umożliwia odbiorcy bezpośredni kontakt z partnerem, stwarza przestrzeń do dyskusji i wymiany informacji na temat niecodziennych rozwiązań w regionie. Pełny harmonogram wydarzeń, informacje o partnerach i wystawcach oraz możliwość zapisu na wydarzenia znajdują się na stronie www.festiwalinnowacji.malopolska.pl oraz na Facebook/MalopolskiFestiwalInnowacji.

Małopolski Festiwal Innowacji rozpocznie w najbliższy poniedziałek (25 maja) konferencja „DIZAJN motorem napędowym BIZNESU – od światowych trendów po lokalne wdrożenia", która rozpocznie się o godz. 10:00 w Muzeum Inżynierii Miejskiej w Krakowie. W czasie konferencji odbędzie się wręczenie nagród laureatom Małopolskiego Inkubatora Pomysłowości 2015 - konkursu doceniającego przedsiębiorczych i zorientowanych na innowacje doktorantów z regionu.

źródło: UMWM

Reklama
komentarze
Reklama
Reklama
Najczęściej czytane
Reklama
Pod naszym patronatem
Partnerzy malopolskaonline.pl