Aktualności
Poniedziałek, 13 stycznia 2014 02:58

MSZANA DOLNA. Spłonęło porsche w wyniku wypadku

W niedzielę, 12 grudnia ok. godz. 6:00 na drodze krajowej nr 28 w Mszanie Dolnej doszło do wypadku. Rozpędzone porsche, jadące od strony Kasiny Wielkiej, wpadło w poślizg na ul. Piłsudskiego, uderzyło w słup energetyczny, odbiło się od niego i zaczęło się palić na jezdni.
Zatrzymano mężczyznę, który kierował samochodem. Pasażer, policjant po służbie, został ranny.

Do limanowskiego szpitala przewieziono dwie osoby z rozbitego wraku. Policjant ma uszkodzony kręgosłup. Drugi z mężczyzn uciekł z izby przyjęć. Policja zatrzymała go po kilku godzinach w jego miejscu zamieszkania w powiecie myślenickim. 34-latek przyznał się do kierowania samochodem i spowodowania wypadku.

Nieoficjalnie wiadomo, że porsche nie należało do policjanta. Jest bardzo prawdopodobne, że przyjechał nim z Anglii mężczyzna, który jest poszukiwany przez policję.

Informacje częściowo są potwierdzone przez asp. Stanisława Piegza, rzecznika limanowskiej policji. – Porsche miało kierownicę z prawej strony, więc mogło tutaj trafić z Wielkiej Brytanii – mówi rzecznik policji.

Do godz. 14:00 droga nr 28 była zablokowana. Na miejscu zjawił się prokurator oraz biegli z zakresu pożarnictwa i ruchu drogowego.

/ab

źródło: krakow.naszemiasto.pl

Reklama
komentarze
Reklama
Reklama
Najczęściej czytane
Reklama
Pod naszym patronatem
Partnerzy malopolskaonline.pl