Aktualności
Poniedziałek, 29 czerwca 2015 21:24

Konwencja ludowców. Stanisław Barnaś oficjalnym kandydatem do Sejmu

Ludowcy z powiatów nowotarskiego i tatrzańskiego spotkali się na konwencji powiatowej w siedzibie Bursy Gimnazjalnej w Nowym Targu. Wzięło w niej udział kilkadziesiąt osób – samorządowców, przedsiębiorców i rolników, sympatyków ruchu ludowego z Pienin, Spisza, Orawy oraz z terenów skalnego Podhala.
Działacze PSL podczas piątkowej konwencji zatwierdzili m.in. listy wyborcze oraz zaprezentowali kandydatów w nadchodzących wyborach parlamentarnych z powiatu nowotarskiego oraz tatrzańskiego. Przy jednogłośnym aplauzie ludowców kandydatem na posła do Parlamentu RP w październikowych wyborach został obecny radny wojewódzki, a zarazem prezes Zarządu Powiatowego PSL Powiatu Nowotarskiego Stanisław Barnaś. - To będzie kolejny etap w mojej pracy. Wiele jest ważnych i palących kwestii, które być może uda się umieścić w planach dla naszego regionu - zapewniał radny wojewódzki. - Szczególnie mam na myśli strategię województwa w nowym okresie programowania środków unijnych na lata 2014-2020.

Sylwetki wszystkich kandydatów na posłów i senatora z powiatu nowotarskiego i tatrzańskiego zostaną przedstawieni w późniejszym okresie, po zatwierdzeniu ich przez konwencję wojewódzką PSL.

oprac. r/ źródło: materiały prasowe PSL
Reklama
komentarze
Reklama
Reklama
Kopalnia
Najczęściej czytane
Reklama
Pod naszym patronatem
Partnerzy malopolskaonline.pl