Aktualności
Piątek, 8 maja 2015 11:32

Konferencja otwierająca Małopolski Festiwal Innowacji

"DIZAJN motorem napędowym BIZNESU – od światowych trendów po lokalne wdrożenia" - to tytuł konferencji otwierającej tegoroczny Małopolski Festiwal Innowacji.
Jak z powodzeniem prowadzić swoją firmę w nieustannie zmieniającym się XXI wieku? Jak może pomóc w tym dizajn? Jaki jest ekonomiczny wymian wzornictwa przemysłowego? Jaka jest jego funkcja w ogólnym rozwoju miasta? Czym jest dizajn usług i design thinking? Wiele pytań i jeszcze więcej odpowiedzi już 25 maja podczas konferencji otwierającej tegoroczną edycję Małopolskiego Festiwalu Innowacji.

Konferencja odbędzie się w siedzibie Muzeum Inżynierii Miejskiej w Krakowie, w miejscu zorientowanym niegdyś typowo przemysłowo. Szereg dyskusji i wystąpień zainauguruje Marszałek Województwa Małopolskiego Marek Sowa, by następnie oddać mikrofon takim prelegentom jak prof. Jerzy Hausner, Zuzanna Skalska kierująca internetową platformą 360Inspiration czy Jacek i Andrzej Santorscy.

W panelach dyskusyjnych udział wezmą przedstawiciele między innymi Pleo Design, Sanitec KOŁO, PESA Bydgoszcz S.A. czy Ćmielów Design Studio – czyli podmiotów, w których myślenie o dizajnie i przemyśle nie jest obce. Moderowaniem konferencji zajmie się Magdalena Patryniak, menedżer z wieloletnim doświadczeniem w zarządzaniu projektami innowacyjnymi, związana z grupą SAPR.

Konferencja to także czas na wręczenie nagród laureatom Małopolskiego Inkubatora Pomysłowości 2015, konkursu doceniającego przedsiębiorczych i zorientowanych na innowacje doktorantów z regionu. Zarówno konkurs, jak i konferencja organizowane są przez Urząd Marszałkowski Województwa Małopolskiego.

Udział w konferencji wymaga wcześniejszej rejestracji. Ilość miejsc ograniczona.

Szczegółowy program oraz informacje o prelegentach znajdują się na stronie internetowej Małopolskiego Festiwalu Innowacji.

/ab

źródło: malopolska.pl

Reklama
komentarze
Reklama
Reklama
Najczęściej czytane
Reklama
Pod naszym patronatem
Partnerzy malopolskaonline.pl