Aktualności
Wtorek, 16 czerwca 2015 10:21

Konferencja „Potencjał sektora rolno-spożywczego Województwa Małopolskiego w kontekście rozwoju wymiany handlowej z krajami Niemiec i Austrii”

24 czerwca odbędzie się konferencja „Potencjał sektora rolno-spożywczego Województwa Małopolskiego w kontekście rozwoju wymiany handlowej z krajami Niemiec i Austrii” w Muzeum Lotnictwa Polskiego w Krakowie. Udział w konferencji wymaga wcześniejszej rejestracji. Ilość miejsc jest ograniczona.
Celem konferencji jest przedstawienie jej uczestnikom potencjału eksportowego małopolskiej branży rolno-spożywczej, prezentacja grup producenckich działających w Małopolsce oraz prezentacja roli instytucji zajmujących się identyfikacją, rejestracją i kontrolą sektora rolno-spożywczego, w tym także certyfikacją produktów.

Podczas spotkania będzie można również usłyszeć o praktycznych działaniach podejmowanych na rynkach zagranicznych przez Samorząd Województwa na rzecz małopolskich przedsiębiorców. W trakcie konferencji odbędzie się moderowana dyskusja o obecnych barierach i perspektywach rozwoju rynku rolno-spożywczego z uwzględnieniem uwarunkowań odpowiednio polskich, niemieckich oraz austriackich, zgodnie z tytułem konferencji. W tym zakresie głos w dyskusji zabiorą m.in. przedstawiciele Wydziału Promocji Handlu i Inwestycji Ambasady RP odpowiednio w Berlinie i Wiedniu. Ponadto wydarzenie ma prowadzić do zacieśnienia współpracy gospodarczo-handlowej pomiędzy instytucjami i przedsiębiorcami z trzech wymienionych krajów.

opr. ab
Reklama
komentarze
Reklama
Reklama
Najczęściej czytane
Reklama
Pod naszym patronatem
Partnerzy malopolskaonline.pl