Aktualności
Piątek, 24 maja 2013 19:11

Konferencja „Młoda przedsiębiorczość - nowe pokolenie w biznesie” oraz panele dyskusyjne "Przy kawie o innowacjach"

KRAKÓW. Na początku czerwca zorganizowana zostanie konferencja pt. „Młoda przedsiębiorczość – nowe pokolenie w biznesie” oraz panele dyskusyjne „Przy kawie o innowacjach”. Oba wydarzenia odbywają się w ramach Małopolskiego Festiwalu Innowacji.
- Konferencja, która odbędzie się w dniu 5 czerwca, w Międzynarodowym Centrum Kultury będzie doskonałą okazją do pogłębienia wiedzy na temat szans i kierunków „pierwszych kroków” w biznesie, a także rozwoju start-upów w Polsce i zagranicą - przekonuje Jacek Młynar z Biura Monitorowania i Zarządzania RSI. I dodaje: - W ramach paneli dyskusyjnych, w czwartek 6 czerwca, w kawiarni „Czuły Barbarzyńca”, wspólnie z ekspertami różnych dziedzin, dyskutować będziemy na temat zagadnień dotyczących obszarów tematycznych, takich jak: eko-innowacje, ekosystem przedsiębiorczości oraz wprowadzanie na rynek nowego produktu. Nowatorska forma dyskusji oraz kontekst szeroko rozumianej innowacyjności, rzuci nowe światło na pozornie, dobrze znane zagadnienia. Tegoroczne słowa klucze, to ekologia, ekosystem i produkt, które w kontekście innowacyjności mogą przybrać formy zaskakujące i inspirujące...

Udział w konferencji oraz panelach dyskusyjnych jest bezpłatny, wymaga jednak rejestracji, której można dokonać poprzez elektroniczny formularz dostępny na stronie internetowej www.imalopolska.eu. Ilość miejsc jest ograniczona.

Patronat honorowy nad Małopolskim Festiwalem Innowacji objęli: Minister Nauki i Szkolnictwa Wyższego, Minister Gospodarki oraz Marszałek Województwa Małopolskiego.

Koordynatorem Małopolskiego Festiwalu Innowacji oraz organizatorem Małopolskich Targów Innowacji, konferencji „Młoda przedsiębiorczość - nowe pokolenie w biznesie” oraz paneli dyskusyjnych „Przy kawie o innowacjach” jest Urząd Marszałkowski Województwa Małopolskiego.

Więcej informacji i szczegółowy program na www.imalopolska.eu.

opr.s/

źródło: UMWM

Reklama
komentarze
Reklama
Reklama
WSB
Pod naszym patronatem
Partnerzy malopolskaonline.pl