Aktualności
Czwartek, 11 kwietnia 2019 20:12

Konfederacja Korwin Liroy Braun Narodowcy jako pierwsza wśród wszystkich startujących komitetów wyborczych zarejestrowała listę w okręgu małopolsko-świętokrzyskim

Pomimo wymaganej ilości podpisów w liczbie 10 tysięcy, Konfederacja dostarczyła do Krajowego Biura Wyborczego w Krakowie prawie 20 tysięcy ważnych podpisów, co pozwoliło na sprawną rejestrację oraz oficjalne rozpoczęcie kampanii wyborczej.
W okręgu małopolsko-świętokrzyskim do walki o mandat europosła staną kandydaci reprezentujący narodowo-wolnościową odsłonę polskiej sceny politycznej: liderem listy jest wiceprezes partii WOLNOŚĆ Konrad Berkowicz, natomiast Ruch Narodowy z trzeciej pozycji na liście reprezentuje Michał Wawer - radca prawny oraz członek Zarządu Głównego Ruchu Narodowego.

Spotkania z kandydatami, które odbędą się w poszczególnych miastach województw małopolskiego oraz świętokrzyskiego, m.in. w Nowym Sączu, Mszanie Dolnej, Tarnowie, Nowym Targu, Oświęcimiu, Ostrowcu Świętokrzyskim, Kielcach, Starachowicach.

Ruch Narodowy jest partią polityczną, która powstała w 2015 na bazie społecznego zaangażowania skupionego wokół organizacji Marszu Niepodległości. Ruch Narodowy to zarazem racjonalna i odpowiedzialna siła łącząca idealizm oraz etos służby Narodowi z twardym realizmem. Jesteśmy ruchem młodym i obywatelskim.

Konfederacja Korwin Liroy Braun Narodowcy zawiązała się na początku 2019 roku. Ideą przyświecającą powstaniu takiej formuły był wspólny fundament troski o dobro Rzeczpospolitej Polskiej. Konfederacje tworzą środowiska wolnościowe, narodowe, konserwatywne i proobywatelskie.

opr.s/
Reklama
komentarze
Reklama
Reklama
Najczęściej czytane
Pod naszym patronatem
Partnerzy malopolskaonline.pl