Aktualności
Środa, 7 lipca 2021 07:25

Końcowe odliczanie do Valvoline Rajdu Małopolski

Organizatorzy Valvoline Rajdu Małopolski uruchomili oficjalną stronę internetową wydarzenia. Zawody, które stanowią drugą rundę Rajdowych Samochodowych Mistrzostw Śląska (rajd okręgowy) oraz Rajdowego Samochodowego Pucharu Śląska (SKJS), rozegrane zostaną w dniach 30-31 lipca 2021 roku.
Dla zawodników przygotowane zostało aż siedem odcinków specjalnych o łącznej długości ponad 21 kilometrów. Sponsorem tytularnym zawodów została marka Valvoline, znana każdemu miłośnikowi motoryzacji, która od 150 lat jest wiodącym dostawcą technologii środków smarnych.

Wraz z publikacją strony internetowej zawodnicy poznali najważniejszy termin, czyli publikację regulaminu uzupełniającego i otwarcie listy zgłoszeń, które zaplanowano na 8. lipca.– Za nami ponad pół roku wytrwałej pracy zespołu organizacyjnego. Jesteśmy na "ostatniej prostej" do rozegrania zawodów. Cieszymy się, że tak wiele partnerów zechciało dołączyć do organizacji, na czele z firmą Valvoline, naszym tytularnym sponsorem. Honorowy patronat objął Witold Kozłowski, Marszałek Województwa Małopolskiego, co jest dla nas wielkim zaszczytem – wypowiada się Maciej Stabrawa, dyrektor zawodów.

– Już wkrótce ruszą zgłoszenia, więc to ostatni moment dla zawodników, by zacząć przygotowania do udziału. Wierzę w to, że trasa rajdu spodoba się nawet najbardziej wymagającym. Szykujemy wiele niespodzianek, w tym transmisję na żywo w telewizji - wszystkie szczegóły będziemy publikować sukcesywnie, dlatego zachęcam do obserwowania strony i profilu na Facebooku – dodaje Gabriel Borowy, przewodniczący komitetu organizacyjnego.

Zapraszamy na stronę rajdu: www.rajdmalopolski.pl


mat. prasowe
WSB
Reklama
komentarze
Partnerzy malopolskaonline.pl