Aktualności
Sobota, 6 czerwca 2015 13:15

Koncert Fisza, Emade i Wojciecha Waglewskiego w Forum Przestrzenie (zdjęcia)

W przeddzień zakończenia 55 Krakowskiego Festiwalu Filmowego w Forum Przestrzenie odbył się koncert Fisza, Emade i Wojciecha Waglewskiego.
Rodzinny projekt trzech wybitnych muzyków powraca po 5 latach od ukazania się ostatniego albumu „Męska Muzyka”.

Nowa płyta "Matka, Syn, Bóg" to genialne połączenie klasycznego rocka, bluesa z odrobiną country i folku. Do tego dochodzą przejmujące teksty pełne nostalgii, melancholii, ale również siły, radości i miłości - tej ojcowskiej i synowskiej.

„Tym razem jest to płyta wymyślona wspólnie...zespołowo ponieważ od czasu poprzedniej płyty będącej jednorazowym projektem, powstał zespół Waglewski, Fisz, Emade... W związku z tym większa dojrzałość i większa spójność materiału. Po ukończeniu i przesłuchaniu całości, nie mogliśmy oprzeć się wrażeniu, że to najbardziej osobisty, najgłębszy i jednocześnie najprawdziwszy materiał biorąc pod uwagę wszystko to, czego dokonaliśmy do tej pory...” - tak o płycie mówi Wojciech Waglewski.

Producentem muzycznym albumu jest Emade , który także gra we wszystkich utworach na perkusji. Słowa napisali Fisz (głos, gitara basowa) i Wojciech Waglewski (głos, gitary). Kompozycje w większości należą do Wojciecha Waglewskiego

Tekst i zdj. Tomasz Cichocki
Reklama
galeria zdjęć
komentarze
Reklama
Reklama
Najczęściej czytane
Reklama
Pod naszym patronatem
Partnerzy malopolskaonline.pl