Aktualności
Środa, 10 czerwca 2015 14:26

KRAKÓW. Zbliża się Noc Teatrów 2015

Już w sobotę, 13 czerwca miłośnicy teatru będą mieli okazję uczestniczyć w wyjątkowych wydarzeniach - dwanaście teatrów instytucjonalnych i ponad 30 grup i teatrów nieinstytucjonalnych przygotowało ponad 70 przedsięwzięć dla dorosłych, dzieci i młodzieży.
Pierwsze przedstawienia zostaną zaprezentowane już o godz. 15 („Kot w butach” Integracyjnego Teatru Aktora Niewidomego, kościół św. Stanisława Kostki, ul. Konfederacka 6), ostatnie – o północy (m.in. „Karaoke box” w Teatrze im. J. Słowackiego).

A ponadto w programie m.in. pokaz mody operowej (godz. 22.30 w Operze Krakowskiej), spektakl „Ubu król” w namiocie na Błoniach (23.30), zwiedzanie budynku Teatru im. J. Słowackiego i Groteski, spektakl „My z ZMP” (19.15) i spotkanie z poezją Edwarda Pasewicza (godz. 21) w Teatrze Nowym.

Jak co roku, podczas nocnego oglądania spektakli ogłoszony zostanie zdobywca Nagrody Teatralnej im. Stanisława Wyspiańskiego.

Bezpłatne zaproszenia można odebrać w siedzibach teatrów oraz w Centrum Obsługi Ruchu Turystycznego przy ul. Powiśle 11.

/ab
Reklama
komentarze
Reklama
Reklama
Najczęściej czytane
Reklama
Pod naszym patronatem
Partnerzy malopolskaonline.pl