Aktualności
Sobota, 13 grudnia 2014 15:54

KRAKÓW. Koncert kolęd z udziałem gwiazd

W środę, 17 grudnia w Krakowie odbędzie się koncert kolęd, w którym wezmą udział gwiazdy polskiej estrady, wśród nich m.in. Anna Wyszkoni, Ewa Farna, Sylwia Grzeszczak, Zbigniew Wodecki, Grzegorz Markowski, Jacek Wójcicki, Stanisław Karpiel-Bułecka oraz zespół Pectus.
Koncert odbędzie się w kolegiacie św. Anny i wykonawcy przedstawią interpretacje najstarszych polskich pieśni bożonarodzeniowych.

Najpiękniejsze kolędy w aranżacji Zygmunta Kukli wybrzmią w towarzyszeniu jego 15-osobowej orkiestry, chórów (m.in. Sound’n’Grace), zespołów pieśni i tańca, a nawet braci salezjanów. Widowisko Krakowskie Kolędowanie z Polsatem – Najstarsze Tradycyjne Kolędy Polskie w reżyserii Haliny Przebindy poprowadzą Paulina Sykut i Maciej Dowbor. Kolędowanie w kolegiacie św. Anny (ul. św. Anny 11) rozpocznie się o godz. 20.00.

Na wydarzenie obowiązują bezpłatne wejściówki, które będą dostępne w dystrybucji w punkcie InfoKraków w Pawilonie Wyspiańskiego (pl. Wszystkich Świętych 2). Wejściówki można będzie odbierać 14 grudnia 2014 w godzinach pracy punktu InfoKraków od 9.00 do 17.00. Jedna osoba może odebrać maksymalnie 2 wejściówki.

/ab
Reklama
komentarze
Reklama
Reklama
Najczęściej czytane
Reklama
Pod naszym patronatem
Partnerzy malopolskaonline.pl