WSB
Aktualności
Poniedziałek, 17 grudnia 2018 12:40

Jubileusz 40-lecia Krakowskiego Forum Kultury

Krakowskie Forum Kultury obchodzi w tym roku jubileusz 40-lecia działalności. Z tej okazji dziś, o godz. 19.00 w Akademii Sztuk Teatralnych na ul. Straszewskiego 22 odbędzie się uroczysty koncert, w trakcie którego będzie można wysłuchać premiery utworu napisanego specjalnie na tę okazję przez kompozytora Stanisława Radwana.
Koncert na wiolonczelę i orkiestrę kameralną wykonają Dorota Imiełowska oraz Orkiestra Akademii Beethovenowskiej pod batutą Rafała Jacka Delekty. Usłyszymy też utwory Radwana skomponowane dla teatru. Dodatkowo podczas koncertu odbędzie się premiera wydanej przez KFK i DUX płyty pt. Stanisław Radwan. Muzyka teatralna i filmowa, która otwiera serię pt. Muzyczny Ślad Krakowa.

W niedzielę, 30 grudnia, o godz. 17.00, na Małym Rynku odbędzie się koncert kolęd i pastorałek w wykonaniu Piwnicy pod Baranami na balkonie KFK. Tego samego dnia, o godz. 18.00, również na Małym Rynku odbędzie się występ zespołu Lazy Swinger Band. Zespół powstał z inspiracji muzyką swingową lat 30-tych i fascynacji unikatową, szlachetną barwą zespołów grających w tamtym czasie.

Więcej informacji na www.krakowskieforum.pl.

źródło: Tomasz Cichocki i Fot. Fot. krakowskieforum.pl

Reklama
komentarze
Reklama
Reklama
WSB
Pod naszym patronatem
Partnerzy malopolskaonline.pl