Aktualności
Niedziela, 9 sierpnia 2015 12:37

Jerzy Meysztowicz „jedynką” Nowoczesnej w Krakowie

Ryszard Petru, lider Nowoczesnej, podczas spotkania z mediami w Krakowie zaprezentował kandydaturę Jerzego Meysztowicza, który w jesiennych wyborach do Sejmu RP wystartuje z pierwszego miejsca na liście Nowoczesnej w okręgu wyborczym nr 13 (Kraków, powiat krakowski, miechowski, olkuski).
- Nie tylko młodzi wiekiem, ale również młodzi duchem, energiczni, doświadczeni znajdą miejsce na naszych listach. Nie wykluczamy nikogo, poza - co wielokrotnie podkreślałem - skoczkami partyjnymi z pierwszych stron gazet. – powiedział Ryszard Petru. - Doceniamy ludzi z dorobkiem społecznym, świetnych organizatorów, znających realia swojego środowiska – dodał.

Jerzy Meysztowicz ma 57 lat, jest przedsiębiorcą, społecznikiem i politykiem. Z wykształcenia humanista, absolwent Katolickiego Uniwersytetu Lubelskiego. Jest jednym z założycieli Międzynarodowego Stowarzyszenia Krakowskie Forum Rozwoju. Był także członkiem Rady Izby Przemysłowo-Handlowej w Krakowie. Przedsiębiorca z ponad 30-letnim doświadczeniem. Członek założyciel klubu międzynarodowej charytatywnej organizacji LIONS CLUB – Kraków Śródmieście. W latach 1998-1999 Wicewojewoda Krakowski, a w latach 1999-2001 Wicewojewoda Małopolski. Żonaty, ma 2 synów.

źródło: materiał prasowy

Reklama
komentarze
Reklama
Reklama
Najczęściej czytane
Reklama
Pod naszym patronatem
Partnerzy malopolskaonline.pl