Aktualności
Niedziela, 4 maja 2014 11:47

Jarosław Gowin: "Tu serce wolności bije najmocniej"

TATRY. - Chcemy być liderami w Europie. Wnieśliśmy do Europy wspaniałe pokolenie polskiej młodzieży. Nasi rolnicy i przedsiębiorcy podbijają rynki europejskie - mówił podczas wizyty w Morskim Oku Jarosław Gowin.
Lider partii Polska Razem oraz Jadwiga Emilewicz - kandydaci PRJG do Parlamentu Europejskiego z z listy małopolsko-świętokrzyskiej - spędzali majowy weekend na Podhalu. Turystom na szlaku do Morskiego Oka rozdawali flagi Polski oraz częstowali jabłkami.

- W scenerii polskich Tatr Jarosław Gowin podkreślił w czasie konferencji prasowej konieczność zapewnienia Polsce należnego jej miejsca w Unii Europejskiej, zarówno pod względem ekonomicznym, społecznym, jak i prestiżowym. Miejsca należnego z racji wartości, jakie wnosimy do wspólnej Europy: aktywności, dynamizmu, poczucia tradycji i odpowiedzialności. Górskie szczyty są uosobieniem spokojnej siły, która obecna jest w Polakach. Tylko przez urzeczywistnienie tych pozytywnych cech narodowych jesteśmy w stanie ponownie osiągnąć wielkość naszych przodków, której wyrazem jest Konstytucja 3 Maja. My, jako obywatele, możemy dopomóc ich realizacji przez wybór mądrych i silnych liderów - relacjonuje w imieniu organizatorów spotkania - Grzegorz Piątkowski.

Poniżej - film z konferencji Polski Razem Jarosława Gowina w Morskim Oku:


opr.s/ zdj. organizatora
Reklama
galeria zdjęć
komentarze
Reklama
Reklama
Najczęściej czytane
Reklama
Pod naszym patronatem
Partnerzy malopolskaonline.pl