Aktualności
Niedziela, 21 czerwca 2015 12:26

IX. Piknik Rodzinny w czarnodunajeckim Przedszkolu Samorządowym

„Mamo, tato dziś wszystkie dzieci, niosą Tobie, życzeń bukiecik ...” - to fragment jednej z piosenek, które przedszkolaki z czarnodunajeckiego Przedszkola Samorządowego zaśpiewały swoim rodzicom podczas IX. Pikniku Rodzinnego, zorganizowanego w miniony czwartek. Spotkały się na nim dzieci, rodzice i pracownicy przedszkola.
Atrakcji nie brakowało, a piknik był czasem wspólnej zabawy. Dzieci mogły skorzystać z dmuchanych zamków i zjeżdżalni, pojeździć małymi terenowymi samochodami. Mogły sobie także pomalować twarze. Chłopcy stali się: batmanami, spidermanami, wojowniczymi żółwiami ninja. Z kolei dziewczynki: księżniczkami, kotkami i tygryskami. Muzyka, tańce w rytmach zumby sprawiły dzieciom wiele radości.

Nie zabrakło też podziękowań dla rodziców, którzy bezinteresownie angażują się w działalność przedszkola, a także dla sponsorów, bez których piknik mógłby się nie odbyć.

Wśród gości obecny był też wójt gminy Czarny Dunajec Józef Babicz.

Przedszkole Samorządowe w Czarnym Dunajcu jest placówką publiczną, podlegającą gminie Czarny Dunajec. Prowadzi bezpłatne nauczanie i wychowanie w zakresie podstawy programowej wychowania przedszkolnego. Jego celem jest wspomaganie i ukierunkowanie rozwoju dziecka zgodnie z jego wrodzonym potencjałem i możliwościami rozwojowymi w relacjach ze środowiskiem społeczno - kulturowym i przyrodniczym..

Do przedszkola uczęszczają najmłodsi mieszkańcy gminy Czarny Dunajec podzieleni na 5 grup - Krasnoludki, Stokrotki, Motylki, Biedronki i Jagódki.

opr.ab

źródło: mat. prasowe

Reklama
komentarze
Reklama
Reklama
Hokej UNIA JP
Najczęściej czytane
Reklama
Groteska
Pod naszym patronatem
Partnerzy malopolskaonline.pl