Toyota Yaris
Aktualności
Poniedziałek, 14 stycznia 2019 10:10

Gramy z Wielką Orkiestrą Świątecznej Pomocy w centrum handlowym "Serenada"

W sobotę 12 stycznia, Centrum Serenada zamieniło się w miejsce przepełnione dobrocią serca i wzajemną pomocą. Wszystko za sprawą 27. Finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy, którego sztab znalazł się w Centrum handlowym "Serenada"
Na odwiedzających czekały licytacje wyjątkowych przedmiotów, liczne atrakcje, pokazy artystyczne ale przede wszystkim możliwość realnej pomocy.
27. Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy przebiegał pod hasłem „Pomaganie jest dziecinnie proste”. W tym roku pieniądze ze zbiórki zostaną przekazane na zakup nowoczesnego sprzętu medycznego dla specjalistycznych szpitali dziecięcych.

Podczas finału WOŚP w Centrum handlowym"Serenada" było można wylicytować między innymi rękawice bramkarskie z autografem Jerzego Dudka, pierwsze polskie wydanie Vogue Polska z autografem modelki Małgorzaty Beli, osobistą fajkę księdza Adama Bonieckiego, krawat z podpisem Donald Tusk, gadżety Fundacji WOŚP oraz RMF MAXXX, zabawki, czy książki Ewa Wachowicz z dedykacją, a także tort Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy oraz misia fundacji TVN z autografem Katarzyny Kolendy-Zaleskiej.

To tylko niektóre z wyjątkowych przedmiotów, które czekały na swoich nowych właścicieli.
Wydarzenie poprowadzili dziennikarze – Marek Rusinek oraz Brian Scott.
Oprócz emocjonujących licytacji w szczytnym celu, przygotowano również liczne atrakcje, które umilały czas spędzony w Centrum.
Były to m.in. pełen kolorowanek kącik dla dzieci, prezentacja sprzętu nurkowego i ratowniczego oraz przeprowadzona przez WOPR nauka pierwszej pomocy Dodatkowo nasi klienci będą mieli możliwość zmierzenia swojego poziomu cukru i ciśnienia. Ciekawym urozmaiceniem wydarzenia była prezentacja łódki, organizowana dla dzieci przez Navigare Yacht Club z możliwością wylicytowania tygodniowego kursu wakacyjnego. Odwiedzający Serenadę będą mogli okleić serduszkami WOŚP samochód oraz wylicytować jego wynajęcie na weekend.
Rozrywki dostarczyły również pokazy tańca towarzyskiego i możliwość nauki tańca Discofox.

O tym, że warto pomagać, nie trzeba nikogo przekonywać, dlatego 27. Finał WOŚP obfitował nie tylko w pozytywną energię, jedność oraz radość, ale również przyczyni się do pomocy tym, którzy najbardziej tego potrzebują

źródło: Tomasz Cichocki i materiały prasowe organizatorów

Reklama
galeria zdjęć
komentarze
Reklama
Reklama
Kopalnia
Najczęściej czytane
Reklama
Toyota Yaris
Pod naszym patronatem
Partnerzy malopolskaonline.pl