Kopalnia
Aktualności
Piątek, 1 czerwca 2018 23:16

Godziny dzielą nas od Wielkiej Parady Smoków

Już jutro rano rozpoczyna się 18. Wielka Parada Smoków przygotowana przez Teatr Groteska. W tym roku hasłem dwudniowej imprezy której patronuje między innymi portal MalopolskaOnline.pl są "Smoki z dziennika Marco Polo"
W sobotę o 10:00 rozpocznie się Smoczy Piknik Rodzinny na Bulwarach Wiślanych przy Smoczej Jamie, który potrwa do 21:30 w sobotę i od 10:00 do 19:00 w niedzielę. Zapowiada się super zabawa i wiele atrakcji - w konkursach z naszym udziałem wygrać będzie można zaproszenia do Parku Rozrywki Rabkoland oraz bilety na baseny termalne Gorący Potok w Szaflarach.

W sobotę wieczorem, o godzinie 22.00 na Zakolu Wisły pod Wawelem odbędzie się Wielkie Widowisko Plenerowe na Wiśle, które z pewnością jak w latach poprzednich ściągnie tłumy krakowian i turystów. Nie może zabraknąć tam również Was!

Po nocy pełnej wrażeń, w niedzielę w południe z Plant od strony ul. Gertrudy wyruszy Parada Smoków, która ulicami Starego Miasta przejdzie aż do Rynku. W paradzie udział weźmie około 40 kolorowych smoków i tysiąc animujących je dzieciaków. Trzeba to zobaczyć, dlatego będziemy relacjonować dla Was wszystkie te wydarzenia!

wo/
Reklama
komentarze
Reklama
Reklama
Kopalnia
Najczęściej czytane
Pod naszym patronatem
Partnerzy malopolskaonline.pl