Aktualności
Środa, 25 czerwca 2014 18:55

Finał Miss Małopolski ponownie pod Tatrami

18 dziewcząt ubiegać się będzie o tytuł Miss Polonia Województwa Małopolskiego 2014. Wojewódzka gala finałowa odbędzie się w Zakopanem już w sobotę 19 lipca o godz. 19.00, a połączona będzie z piątą edycją Zakopane Fashion. Podhale reprezentować będą cztery kandydatki.
Organizatorem tak święta mody i piękna jest , jak co roku nowotarska firma PARA Fashion – licencjonowane biuro Miss Polonia w Małopolsce. Podczas gali wybrane zostaną trzy laureatki (miss, I i II vice miss), które dalej reprezentować będą Małopolskę w ogólnopolskich ćwierć i półfinałach konkursu Miss Polonia. Swoją miss wybierze również zgromadzona publiczność w hotelu Mercure Zakopane Kasprowy. Niesłychanie ważny głos w etapie wojewódzkim mają również internauci. Na stronie www.parafashion.pl można zobaczyć wszystkie finalistki i dokonać wyboru Miss Polonia Województwa Małopolskiego Internetu 2014. Laureatka plebiscytu w nagrodę otrzyma awans do dalszego etapu tegorocznej edycji tego prestiżowego konkursu piękności w naszym kraju.

Zakwalifikowane finalistki mają już przydzielone numery startowe, za sobą sesję zdjęciową, pierwsze przymiarki i próby choreograficzne. W sumie przed jury i zgromadzoną publicznością wystąpią w pięciu prezentacjach – m.in. ekskluzywnych, latynoamerykańskich kreacjach wieczorowych Dominica Gonzalez Ramirez’a, odzieży skórzanej Konopka, najnowszej kolekcji sportowej Sportalm, strojach kąpielowych Gabbiano oraz kolekcji Metozzi.

Do finału wojewódzkiego Miss Polonia Województwa Małopolskiego 2014 zakwalifikowane zostały (zgodnie z numerami startowymi):

1. Monika Zając, Kraków
2. Karolina Pawlicka, Wieliczka
3. Paulina Górka, Kraków
4. Sandra Korwel, Nowy Targ
5. Joanna Przybylska, Szymbark (powiat gorlicki)
6. Dominika Nędza, Gródek nad Dunajcem (powiat nowosądecki)
7. Justyna Kwak, Szaflary (powiat nowotarski)
8. Angelika Małecka, Klecza Dolna (powiat wadowicki)
9. Paulina Kowalczyk, Niedźwiedź (powiat limanowski)
10. Wioleta Palacz, Słopnice (powiat limanowski)
11. Maria Kuruc, Łapszanka (powiat nowotarski)
12. Magdalena Nowak, Kłaj (powiat wielicki)
13. Aneta Prymula, Harklowa (powiat nowotarski)
14. Klaudia Alibożek, Biecz (powiat gorlicki)
15. Aleksandra Ruchała, Nowy Sącz
16. Wiktoria Kalata, Kraków
17. Paulina Wiączek, Krynica Zdrój
18. Magdalena Małochleb, Kraków

Źródło: materiały prasowe
Reklama
komentarze
Reklama
Reklama
Najczęściej czytane
Pod naszym patronatem
Partnerzy malopolskaonline.pl