Aktualności
Niedziela, 5 sierpnia 2018 03:12

Festyn Białczański przyciągnął tłumy (wielka galeria)

Koncerty gwiazd pierwszego dnia XXII Festynu Białczańskiego w Białce Tatrzańskiej przyciągnęły na plac pod Kotelnicą tłumy. Na występach Future Folk i Kayah bawiło się kilka tysięcy osób.
Coroczny festyn organizowany przez Kotelnicę przyciąga rzesze turystów i mieszkańców Podhala. Do Białki Tatrzańskiej rokrocznie przyjeżdżają wielkie gwiazdy polskiej sceny muzycznej. Nie inaczej jest w tym roku. Gwiazdą sobotniego koncertu była Kayah, a przy jej ostatnim przeboju "Po co" bawiło się kilka tysięcy widzów.Nie mniejszą publiczność miał wcześniejszy koncert Future Folk ze Stanisławem Karpielem Bułecką, który publiczności bardziej kojarzy się z udziałem w programie "Azja Express", niż jako wokalista zespołu z muzyką taneczną inspirowaną folkiem.

Pierwszy dzień Festynu Białczańskiego zakończył pokaz sztucznych ogni.Atrakcją popołudnia były wybory Cepra i Ceperki Roku. W niedzielę wybierany będzie Harnaś 2018.

W niedzielę o godz. 18 w Białce Tatrzańskiej wystąpi zespół Video, a o godz. 21 - legendarny Kult z Kazikiem Staszewskim.

r/ zdj. Michał Adamowski
WSB
Reklama
galeria zdjęć
komentarze
Reklama
Reklama
WSB
Najczęściej czytane
Pod naszym patronatem
Partnerzy malopolskaonline.pl