Aktualności
Piątek, 5 lipca 2019 18:22

F-16 nad Nowym Targiem (video)

Nad lotniskiem odbywają się loty treningowe związane z rozpoczynającym się w sobotę Nowotarskim Piknikiem Lotniczym. Największe wrażenie robi wojskowy F-16, którego było dziś widać i słychać nad miastem.


Fot. Czytelnik

Program XI Nowotarskiego Pikniku Lotniczego:

SOBOTA 06.07.2019

I BLOK POKAZÓW

12:00 – 12:10 Czajka Jerzy Stachoń
12:10 – 12:20 PIPISTREL VIRUS Krzystof Będkowski
12:20 – 12:30 Falcon2000s OK-IUL 01 Artur Rowicki
12:30 – 12:40 STING TL 2000 –Józef Stachoń Tutoń
12:40 – 12:50 TULAK 912S Jerzy Kołodziej
12:50 – 13:00 BOLKOV 105 Maciej Dominiak
13:00 – 13:10 CMELAK John Richards
13:10 – 13:20 JAK 18 Józef Wójtowicz ,Grzegorz Małkiewicz
13:20 - 13:30 BOEING STEARMAN –Maciej Forystek
13:30 – 13:45 2 x PIPER CUB – Antoni Nowak, Szymon Tomaszewski,
13:45 – 14:00 AN-2 Wiedeńczyk Jerzy Antonkiewicz /zrzut 8 skoczków spadochronowych
14:00 – 14:15 OFICJALNE OTWARCIE IX NOWOTARSKIEGO PIKNIKU LOTNICZGO

II BLOK POKAZÓW

14:15 – 14:30 EXTRA 330 Maciej Pośpieszyński
14:30 – 14:45 HARWARD Jacek Mainka
14:45 – 15:00 2x MI-24
15:00 – 15:15 MX-S Zoltan Veres
15:15 – 15:30 4x SBACH RED BULL
15:30 – 15:45 CORVUS RACER Peter Besenyei
15:45 – 16:00 F16 TDT Dominik Duda
16:00 – 16:10 2x CH 7 Kompress Andrzej Gawroński Janusz Gąsienica
16:10 – 16:20 BOLKOV 105 Maciej Dominiak
16:20 – 16:30 Brako Gyro Józef Stachoń-Tutoń
16:30 – 16:40 L-200 MORAVA Arnost Foff
16:40 – 16:50 BOEING STEARMAN –Maciej Forystek
16:50 – 17:00 PIPISTREL VIRUS Krzystof Będkowski
17:00 – 17:10 CZAJKA Jerzy Stachoń
17:10 – 17:20 HARWARD Jacek Mainka
17:20 – 17:30 JAK-3M Maciej Kubrek
17:30 – 17:40 Bolkov 105 Maria Muś
17:40 – 17:50 EDGE 540 Łukasz Czepiela
17:50 – 18:00 2x Mi-24

III BLOK POKAZÓW

18:30 – 18:45 MXS Zoltan Veres
18:45 – 19:00 2x CH 7 Kompress Andrzej Gawroński Janusz Gąsienica
19:00 - 19:15 EXTRA 330 Maciej Pośpieszyński
19:15 – 19:25 TULAK 912S Jerzy Kołodziej
19:25 – 19:35 JAK 18 Józef Wójtowicz ,Grzegorz Małkiewicz
19:35 – 19:50 Bolkov 105 Maria Muś
19:50 - 20:00 2 x PIPER CUB – Antoni Nowak, Szymon Tomaszewski,
20:00 - 20:15 AN-2 Wiedeńczyk Jerzy Antonkiewicz /zrzut 8 skoczków spadochronowych
20:15 -20:30 Falcon2000s OK-IUL 01 Artur Rowicki


NIEDZIELA 07.07.2019

I BLOK POKAZÓW

11:00 – 11:10 Czajka Jerzy Stachoń
11:10 – 11:20 BOEING STEARMAN -Maciej Forystek
11:20 – 11:30 CMELAK John Richards
11:30 – 11:40 HARWARD Jacek Mainka
11:40 – 11:50 BOLKOV 105 Maciej Dominiak
11:50 – 12:00 2x MI-24
12:00 – 12:10 2x CH 7 Kompress Andrzej Gawroński Janusz Gąsienica
12:10 – 12:20 WIATRAKOWIEC BRAKO GYRO - Józef Stachoń-Tutoń
12:20 – 12:30 Bolkov 105 Maria Muś
12:30 – 12:40 2 x PIPER CUB – Antoni Nowak, Szymon Tomaszewski,
12:40 – 12:50 AN-2 Wiedeńczyk Jerzy Antonkiewicz /zrzut 8 skoczków spadochronowych

II BLOK POKAZÓW

13:20 – 13:35 HARWARD Jacek Mainka
13:35 – 13:50 EXTRA 330 Maciej Pośpieszyński
13:50 – 14:05 CORVUS RACER Peter Besenyei
14:05 – 14:20 4x SBACH RED BULL
14:20 – 14:35 EDGE 540 Łukasz Czepiela
14:35 – 14:50 MX-S Zoltan Veres
14:50 – 15:00 JAK-3M Maciej Kubrek

III BLOK POKAZÓW

15:30 – 15:40 BOLKOV 105 Maciej Dominiak
15:40 – 15:55 2x CH 7 Kompress Andrzej Gawroński Janusz Gąsienica
15:55 – 16:10 2x MI-24
16:10 – 16:25 WIATRAKOWIEC BRAKO GYRO - Józef Stachoń-
16:25 – 16:40 EXTRA 330 Maciej Pośpieszyński
16:40 – 16:55 F16 TDT Dominik Duda
16:55 – 17:10 MX-S Zoltan Veres
17:10 – 17:20 JAK 18 Józef Wójtowicz ,Grzegorz Małkiewicz
17:20 – 17:30 TULAK 912S Jerzy Kołodziej
17:30 – 17:40 PIPISTREL VIRUS Krzystof Będkowski
17:40 – 17:50 Falcon2000s OK-IUL 01 Artur Rowicki
17:50 - 18:00 STING TL 2000 –Józef Stachoń Tutoń
Reklama
komentarze
Reklama
Reklama
Pod naszym patronatem
Partnerzy malopolskaonline.pl