Golemo
Aktualności
Poniedziałek, 25 lutego 2013 09:40

Dziś sesja Sejmiku Województwa Małopolskiego

KRAKÓW. Podczas XXXIII sesji Sejmiku Województwa Małopolskiego radni zajmą się przekształceniami Krakowskiego Szpitala Specjalistycznego im. Jana Pawła II oraz Szpitala Specjalistycznego im. Józefa Dietla w Krakowie. Prawdopodobnie z porządku obrad wycofana zostanie kwestia likwidacji Zakładu Długoterminowej Opieki Medycznej im. św. Katarzyny Sieneńskiej w Makowie Podhalańskim.
Podjęta ma zostać uchwała w sprawie ogólnej powierzchni przeznaczonej pod uprawy maku i konopi włóknistych oraz rejonizacji tych upraw w województwie małopolskim w 2013 roku.

W porządku obrad jest kilka punktów dotyczących Podhala - w tym podjęcie uchwały w sprawie udzielenia dotacji celowych na rzecz Miasta Zakopane w związku z realizacją powierzonych zadań własnych p.n. „Zarządzanie odcinkiem drogi wojewódzkiej nr 958 od Ronda Dmowskiego do granicy z Gminą Kościelisko na terenie Miasta Zakopane” oraz „Zarządzanie odcinkiem drogi wojewódzkiej nr 958 (ul. Nowotarska) – od ronda Dmowskiego do skrzyżowania z drogą krajową nr 47, na terenie Miasta Zakopane” oraz podjęcia czynności zmierzających do likwidacji Nauczycielskiego Kolegium Języków Obcych w Zakopanem.

opr.s/

źródło: UMWM

Reklama
komentarze
Reklama
Reklama
Kopalnia
Najczęściej czytane
Pod naszym patronatem
Partnerzy malopolskaonline.pl