Golemo
Aktualności
Sobota, 8 grudnia 2018 09:00

Dzień Zdrowia Seniora 2018

7 grudnia w ICE Kraków odbył się Dzień Zdrowia Seniora 2018.
W jego ramach miały miejsce darmowe badania, prelekcje o najnowszych metodach leczenia, a także koncerty, pokaz mody, konkursy z nagrodami, poczęstunek i wiele innych atrakcji
W ramach najbardziej wyczekiwanej części kongresu poświęconej zdrowiu, zaproszeni lekarze zapoznali seniorów z najnowszymi technikami terapii i technologii kardiologicznych, a także opowiedzieli o nowoczesnych metodach leczenia. Prelekcjom towarzyszyła strefa darmowych badań, dostępnych w trakcie całej imprezy

Bardzo ciekawie wyglądała także część edukacyjna i lifestyle’owa, podczas której lekarze i rehabilitanci opowiadali o tym, jakie zwyczaje w życiu codziennym mogą wpłynąć pozytywnie na stan naszego zdrowia, a znani i cenieni seniorzy zwierzali się z tego, jak dzięki aktywności i pasji cieszą się pełnią życia i sukcesem w życiu zawodowym oraz miłosnym po 60.
Była tu mowa o muzyce, modzie, ale także o seksie i o tym, jak otrząsnąć się po przeżyciach związanych z chorobą i uwierzyć w to, że wszystko jeszcze przed nami.

Zarówno dla samych seniorów, jak i dla pracowników organizacji społecznych ciekawa byla prelekcja, na której można było zapoznać się z działalnością tych ostatnich w zakresie opieki zdrowotnej i nowe możliwości zatroszczenia się o własne zdrowie poprzez uczestniczenie w tych inicjatywach.

Ale żeby nie było tylko poważnie, wszystkim częściom kongresu towarzyszyły elementy rozrywkowe związane z przedstawianymi tematami, takie jak pokaz mody, koncerty, czy występ DJ Wiki, a także liczne konkursy z nagrodami, tak dla uczestników indywidualnych, jak i dla organizacji seniorskich.

źródło: Tomasz Cichocki i materiały prasowe organizatorów

Reklama
galeria zdjęć
komentarze
Reklama
Pod naszym patronatem
Partnerzy malopolskaonline.pl