Allmedica
Aktualności
Piątek, 25 lipca 2014 12:34

Dwudniowe utrudnienia podczas Tour de Pologne

Organizatorzy 71 Tour de Pologne, który w dniach 7-8 sierpnia zagości w Zakopanem i Bukowinie Tatrzańskiej, poinformowali, że wyścigowi kolarskiemu towarzyszyć będą duże utrudnienia komunikacyjne.
W tym roku pod Tatrami rozegrane zostaną dwa (V i VI) etapy 71 Tour de Pologne. Pierwszy to etap Zakopane – Strbskie Pleso, a drugi etap to Bukovina Terma Hotel Spa - Bukowina Tatrzańska, w którym kolarze wjadą na trzykrotną pętlę po Zakopanem.

W czwartek 7 sierpnia br. na ulicach miasta Zakopane od godz. 5: 30 do godz. 15: 00 pojawią się utrudnienia w ruchu. Ulice: Chałubińskiego, Zamoyskiego, Makuszyńskiego, Piłsudskiego, Br. Czecha, NA CZAS PRZEJAZDU Mini Tour de Pologne NIEPRZEJEZDNE., natomiast w godz. od 13:20 do 14:30 nastąpi całkowite zamknięcie ulic na trasie przejazdu kolarzy. Dojazd do Zakopanego od strony Słowacji przez Suchą Horę oraz od Kościeliska będzie BARDZO UTRUDNIONY. Po przejeździe peletonu drogi będą otwierane na bieżąco.

W piątek 8 sierpnia br. na ulicach Zakopanego od godz. 13: 35 do godz. 15: 00 ulice Droga do Olczy, Droga na Bystre, Chałubińskiego, Witkiewicza, Tetmajera, Piłsudskiego, Br. Czecha, Przewodników Tatrzańskich, Karłowicza NA CZAS PRZEJAZDU KOLARZY NIEPRZEJEZDNE. Po przejeździe kolarzy drogi na terenie miasta będą natychmiast udrożnione.
Ruch drogowy będzie się odbywał zgodnie z komunikatami zamieszczonymi w prasie oraz będzie regulowany przez służby zabezpieczające, ale tylko zgodnie z kierunkiem jazdy peletonu.

Start Honorowy Zakopane
start MINI TdP Nutella godz.10:00 miejsce Siedziba TOPR,
start MINI TdP Puchar Młodzików 11:10 miejsce Siedziba TOPR
start wyścigu godz. 13:40 miejsce Siedziba TOPR
meta wyścigu godz. 18:45 miejsce Strbskie Pleso

Pętle Premia Lotna Zakopane
start wyścigu godz. 13:35 miejsce Bukovina Terma Hotel Spa
wjazd do Zakopanego godz. 14:00 miejsce od Droga do Olczy
wyjazd z Zakopanego godz. 14:34 miejsce Dr. do Olczy kier. Poronin po wykonaniu trzech pętli po Zakopanem

opr.s/ zdj. Piotr Korczak
Wici
Reklama
komentarze
Reklama
Reklama
Intermed
Najczęściej czytane
Reklama
Bike
Pod naszym patronatem
Partnerzy malopolskaonline.pl