Przejeżdżały będą na odcinku Wola Morawiecka DK73 – A4 MOP Paszczyna Płn. (4 zestawy):
Trasa przejazdu i przewidywane godziny:
DK73 Wola Morawiecka 22:00 – DK73 Chmielnik 23:00 – DK73 Busko Zdrój 23:40 – DK73 Stopnica 00:15 – DK73 Słupia 00:45 –DK73 Szczucin, gr. Woj. Świętokrzyskiego/Małopolskiego 01:20 – DK73 Dąbrowa Tarnowska 01:45 – Lisia Góra 02:50 – węzeł Tarnów Centrum 03:15 –A4 gr. Woj. Małopolskiego/Podkarpackiego 04:45 – A4 MOP Paszczyna Płn. 05:20
opr.s/ zdj. GDDKiA
Reklama