Golemo
Aktualności
Środa, 2 stycznia 2013 15:27

Detektyw Rutkowski stanie przed sądem za akcję w gorlickim Glimarze

Krzysztof Rutkowski odpowie przed sądem za to, że kazał pracownikom swojej firmy detektywistycznej wtargnąć na teren gorlickiego Glimaru. Detektyw usłyszał już zarzut w tej sprawie. – Będę się bronił, bo nie czuję się winny - mówi portalowi Sądezanin.info. Rutkowski, pomimo ciążącego na nim zarzutu chce, żeby jego nazwisko podawać do publicznej wiadomości.
Jak przypomina portal - 10 stycznia 2012 r. pracownicy biura detektywistycznego Krzysztofa Rutkowskiego sforsowali bramy i weszli na teren zakładu Glimar. Śledztwo w tej sprawie prowadziła Prokuratura Rejonowa w Gorlicach.

- W ostatnim dniu starego roku Prokuratura Rejonowa w Gorlicach skierowała do Sądu Rejonowego akt oskarżenia przeciwko znanemu detektywowi Krzysztofowi R. i dyrektorowi jego biura Leszkowi J. – informuje Tadeusz Cebo, prokurator rejonowy w Gorlicach. – Detektyw usłyszał zarzut sprawstwa polecającego w dokonaniu siłowego wejścia na teren rafinerii nafty Glimar w Gorlicach w styczniu ubiegłego roku. W tej sprawie zarzut kierowania akcją wejścia na teren rafinerii usłyszał także dyrektor jego biura detektywistycznego.

opr.s/

źródło: Sadeczanin.info

Reklama
komentarze
Reklama
Reklama
Najczęściej czytane
Reklama
Pod naszym patronatem
Partnerzy malopolskaonline.pl