Golemo
Aktualności
Środa, 12 sierpnia 2020 08:20

Cracow Shooting Academy – oto prawdopodobnie najpopularniejsza strzelnica w Krakowie (art. sponsorowany)

Cracow Shooting Academy odwiedzana jest chętnie nie tylko przez mieszkańców Krakowa i jego okolic, ale również przez licznych turystów, którzy do Grodu Kraka zawitali tylko na chwilę. To połączenie znakomitej obsługi, dogodnych cen, wygodnej lokalizacji, pasji do strzelania oraz bardzo szerokiego asortymentu dostępnej broni. Oto przepis na prawdziwy sukces!
Cracow Shooting Academy nie bez powodu uważana jest za najpopularniejszą strzelnicę w Krakowie. Świadczy o tym nie tylko tłum klientów na miejscu, ale również ilość wzmianek w internecie, które znajdziemy na jej temat. Idealnym miejscem do poszukiwać okazuje się wizytówka Google – to właśnie tam blisko 650 osób z całego świata postanawiało zostać opinię na temat tej krakowskiej strzelnicy. Jaki jest tego efekt? Na blisko 650 ocen średnia z nich wynosi 5,0, przy maksymalnej ocenie wynoszącej… tak, właśnie 5,0! To wynik zaskakujący każdego, kto wie, jak wybredni potrafią być klienci. Na pewno nie będzie przesadą stwierdzenie, że to wynik prawie niespotykany!

Dlaczego warto wybrać właśnie Cracow Shooting Academy?

Powodów jest wiele, zacznijmy jednak od tego, co interesuje nas najbardziej na strzelnicy. Mowa oczywiście o strzelaniu. Zanim jednak zaczniemy mierzyć z broni do celu, trzeba wybrać odpowiednią. I tutaj na pewno czeka na nas miła niespodzianka, bowiem na miejscu czeka na nas około 50 różnych jej rodzajów. Broń krótka i długa, do której zaliczają się pistolety, strzelby, karabiny maszynowe, pistolety maszynowe, karabiny snajperskie czy rewolwery. Wybór jest naprawdę szeroki, jednak tym, co zaskakuje największa ilość osób, jest dostęp do szerokiej oferty broni historycznej. Dla wielu modeli okresem świetności była II Wojna Światowa. Jeżeli więc jesteśmy fanami broni palnej, również w historycznym aspekcie, powinniśmy koniecznie sprawdzić, z jak niesamowitych broni będziemy mieli okazję strzelać!

strzelnica Kraków


Ceny atrakcyjne dla wszystkich

Oczywiście samo strzelanie musi być również oferowana w odpowiedniej cenie, i tak jest właśnie tutaj. Ceny oczywiście dostosowane są do klienta polskiego. Najlepszą opcją – pod kątem finansowym – jest wybranie jednego z pakietów strzałów, które oferowane są nam przez Cracow Shooting Academy. Pakietów jest w sumie aż 6, umożliwiają nam one oddanie od 30 do 70 strzałów, z od 3 do 6 rodzajów broni, w cenie od 120 zł do 300 zł. Każdy więc znajdzie tutaj coś dla siebie -zarówno osoby początkujące, które nie wiedzą, czy strzelectwo jest czymś dla nich, jak i również osoby naprawdę doświadczone, które strzelały już nie raz, jednak cały czas poszukują nowych wyzwań.
Pakiety jednak w żaden sposób nas nie ograniczają i warto o tym pamiętać. Jeżeli tylko chcemy, na stronie internetowej Cracow Shooting Academy możemy przygotować swój pakiet, dzięki czemu znajdą się w nim tylko takie bronie, które nas interesują. To idealne rozwiązanie dla klientów naprawdę wymagających, którzy dokładnie wiedzą czego chcą. Samo tworzenie pakietu na stronie jest niezwykle proste i intuicyjne, co podkreślają inni użytkownicy.


Wydarzenie na strzelnicy? Ruszajmy!

Strzelnica to również idealne miejsce na różnego rodzaju wydarzenia. To właśnie tutaj często trafiają osoby w ramach wieczorów kawalerskich. Chwila spędzona z bronią to idealny początek tego szalonego wieczoru, który chcemy zapamiętać naprawdę długo. Nie inaczej jest jednak w przypadku Pań, bowiem one również, w ramach wieczorów panieńskich, trafiają właśnie na strzelnicę.
Nie brakuje tutaj również szkoleń, urodzin, imprez firmowych czy w końcu stricte imprez integracyjnych. W każdym z tych przypadku Cracow Shooting Academy sprawdzi się idealnie – wygodny dojazd, oferta dostosowana do grup czy w końcu idealne warunki do tego, by przyjąć nawet spore grupy przyszłych strzelców!

Bon podarunkowy – czas na wystrzałowy prezent

Jeżeli szukamy pomysłu na naprawdę oryginalny prezent – niezależnie od okazji – warto wybrać właśnie bon podarunkowy do Cracow Shooting Academy. Estetyczny, szybko dostępny i opiewający albo na konkretną kwotę, albo na konkretny pakiet. To idealny pomysł, jeżeli liczymy, że nasz prezent zrobi na kimś efekt WOW!

Po więcej informacji o Cracow Shooting Academy zapraszamy na ich stronę internetową.
Reklama
komentarze
Reklama
Reklama
Groteska
Pod naszym patronatem
Partnerzy malopolskaonline.pl