Aktualności
Piątek, 24 kwietnia 2015 23:31

Chrzanowska Izba Gospodarcza nagrodziła najlepszych przedsiębiorców

- Polska bardzo dobrze wykorzystuje swoją obecność w Unii Europejskiej. To w dużej mierze zasługa naszych przedsiębiorców. To wy tworzycie miejsca pracy i produkt krajowy. Cieszę się, że w tym sukcesie mają swój udział przedsiębiorcy z ziemi chrzanowskiej - powiedział marszałek Małopolski Marek Sowa podczas jubileuszowej, X Gali Przedsiębiorczości Chrzanowskiej Izby Gospodarczej. Gala była też okazją do wręczenia nagród laureatom konkursu "Przedsiębiorca Roku 2014".
W tym roku statuetki "Przedsiębiorca Roku 2014" trafiły do firm: Mofema i Elimex w kategorii firma mikro oraz EPS System i Pawlak w kategorii małe i średnie przedsiębiorstwa.

Początki Chrzanowskiej Izby Gospodarczej sięgają 2001 roku, kiedy powstało Stowarzyszenie Przedsiębiorców Prywatnych w Trzebini. Od tamtego czasu instytucja przekształcała się, przyjmując dla swej działalności różne formy. Dzisiaj zajmuje się promowaniem przedsiębiorczości i animacją życia gospodarczego. Organizuje wystawy, konferencje i szkolenia, np. Targi Przedsiębiorczości i Pracy, projekt Właściwe wsparcie.

źródło: UMWM

Reklama
komentarze
Reklama
Reklama
Najczęściej czytane
Reklama
Pod naszym patronatem
Partnerzy malopolskaonline.pl