Aktualności
Środa, 4 października 2017 12:55

Cena nieruchomości niższa o 200 tysięcy złotych

Kilka atrakcyjnych działek w Krynicy-Zdroju po obniżonej cenie – to jedna z ofert Powiatu Nowosądeckiego. Zarząd Powiatu ponownie wystawia na sprzedaż kilka nieruchomości.
Cztery działki w Krynicy mają po około 9 arów. Ich cena została obniżona w stosunku od pierwszego przetargu o 26% i wynosi teraz od 144 do 150 tysięcy złotych. Przeznaczenie tych działek w miejscowym planie zagospodarowania to tereny zabudowy mieszkaniowej jednorodzinnej i usług. Działki są położone niedaleko zbiegu ulic Czarny Potok i Kraszewskiego, około dwa kilometry od centrum miasta. To dobra inwestycja we wciąż rozwijającej się Krynicy. Każda z działek jest sprzedawana z udziałem w drodze wewnętrznej.

- Ponownie ogłosiliśmy przetarg na sprzedaż budynku liceum w centrum Grybowa – mówi starosta nowosądecki Marek Pławiak. – Rozstrzygnięcie odbędzie się 24 listopada. Obniżyliśmy cenę nieruchomości o 200 tysięcy złotych i mam nadzieję, że znajdą się chętni. To naprawdę atrakcyjny budynek i lokalizacja: trzy kondygnacje i ponad 1300 metrów kwadratowych powierzchni użytkowej stwarzają całkiem duże pole do popisu i dają możliwość różnego wykorzystania obiektu przez przyszłego właściciela.Powiat sprzedaje także obiekt w Starym Sączu, w którym mieścił się kiedyś Powiatowy Młodzieżowy Dom Kultury. Budynek jest położony w ścisłym centrum miasta, w bardzo dogodnej lokalizacji (ul. Daszyńskiego 18). Jego powierzchnia użytkowa to 312 m². Sprzedawany jest z udziałem w działce stanowiącej dojazd. Cena wywoławcza - 550 tysięcy złotych. Przetarg odbędzie się 13 października 2017 r.
Szczegóły na stronie http://www.bip.powiat.nowy-sacz.pl/przetargi/

olsz/

źródło: Starostwo Powiatowe w Nowym Sączu

Reklama
komentarze
Reklama
Reklama
Najczęściej czytane
Reklama
Pod naszym patronatem
Partnerzy malopolskaonline.pl