Aktualności
Środa, 21 listopada 2018 12:44

Bioenergoterapeuta „leczył” seksem kobiety

Mężczyzna obiecywał pomoc w problemach z ciałem i duszą. Okazało się, że wykorzystywał seksualnie kobiety, które tej pomocy szukały.

Jak podają małopolscy stróże prawa, pewien czas temu, do bioenergoterapeuty, który przyjmował w Krakowie trafiła 26 –latka. Młoda kobieta, która miała problemy zdrowotne oraz emocjonalne dostała namiar na cudotwórcę od swojej koleżanki. Na stronach internetowych, które przejrzała przed wizytą, reklamy przekonywały, że mężczyzna jest skuteczny zarówno przy problemach duchowych jak i przy chorobach somatycznych.

- Kobieta z dużą nadzieją udała się więc do gabinetu bioenergoterapeuty, który miał jej pomóc wyzdrowieć. Cena jednej wizyty to koszt kilkuset złotych, a wizyt zwykle było kilka. Do tego samego uzdrawiacza postanowiła również udać się 48-letnia matka dziewczyny – relacjonują policjanci. - Obie panie, jak się potem okazało, najpierw były dotykane przez mężczyznę, a następnie uzdrawiacz odbywał z każdą z nich stosunek płciowy. Żadna z kobiet nie przyznała się drugiej, do tego, co za każdym razem działo się w gabinecie.

Dopiero po roku, 26-latka nie wytrzymała i o swoim „leczeniu” opowiedziała matce. Starsza kobieta również opowiedziała o swoich przeżyciach. Obie panie zdecydowały się złożyć zawiadomienie o wykorzystaniu ich seksualnie przez bioenergoterapeutę.

- 62-letni mężczyzna usłyszał zarzuty dotyczące doprowadzenia podstępem osoby do obcowania płciowego i poddania się innej czynności seksualnej – informują przedstawiciele Komendy Wojewódzkiej Policji w Krakowie. - Wobec podejrzanego zastosowano policyjny dozór. Zastosowano również zakaz kontaktowania się i zbliżania do pokrzywdzonych na odległość mniejszą niż 50 metrów, a także nakaz powstrzymania się od wszelkiej działalności bioenergoterapeutycznej.

Śledczy docierają teraz do innych kobiet, które korzystały z pomocy uzdrowiciela aby ustalić czy przypadków łamania prawa nie było więcej.

Opr. eł/fot. KWP Kraków
Reklama
komentarze
Reklama
Reklama
Najczęściej czytane
Reklama
Pod naszym patronatem
Partnerzy malopolskaonline.pl