Aktualności
Wtorek, 24 kwietnia 2018 12:44

Beata Szydło z wizytą w Krościenku

Wicepremier Beata Szydło podczas pobytu w Pieninach odwiedziła również Krościenko nad Dunajcem. W miejscowej remizie spotkała się z mieszkańcami.
Beata Szydło wzięła udział w uroczystościach otwarcia sezony flisackiego, o czym już informowaliśmy, następnie łodzią spłynęła do Krościenka, gdzie w remizie spotkała się z mieszkańcami Pienin.

Przy wypełnionej po brzegi sali wicepremier odpowiadała na pytania nie tylko wyborców PiS. Zostały poruszone ważne tematy: dodatki dla osób niepełnosprawnych i ich opiekunów, emerytury dla matek, które urodziły 4 i więcej dzieci, pomoc hodowcom owiec na Podhalu, banki spółdzielcze czy program pomocy samorządom w budowie i modernizacji dróg lokalnych.

W spotkaniu udział wzięli także poseł Anna Paluch i senator Jan Hamerski. Wójt Krościenka Jan Dyda bukietem kwiatów podziękował premier za pomoc w budowie parkingu przy przystani, natomiast wójt Czorsztyna Tadeusz Wach wręczył obraz na szkle autorstwa Anny Madei „Matka Boska Patronka Rodzin”, jako podziękowanie za pomoc w budowie nowoczesnej szkoły.

jd/

źródło: pieniny24

Reklama
komentarze
Reklama
Reklama
Najczęściej czytane
Reklama
Pod naszym patronatem
Partnerzy malopolskaonline.pl