Aktualności
Piątek, 6 lutego 2015 12:57

Akcja "Magic Ticket" - kup bilet w podstawowej cenie i zyskaj miejsce w wyższej kategorii cenowej

Dziś startuje „Magic Ticket”, czyli specjalna akcja biletowa przed krakowskim koncertem Maestro Morricone. Kupując bilet w podstawowej cenie będzie można liczyć na miejsce w jednej ze stref w wyższych kategoriach cenowych. Przy odrobinie szczęścia może to być nawet najwyższa z nich. Akcja potrwa od piątku, 6 lutego, do końca niedzieli, 8 lutego.
Aby skorzystać z promocji należy w czasie trwania akcji wejść na stronę www.eventim.pl/EM-MagicTicket i kupić „Magic Ticket”, który w dniu koncertu zostanie wymieniony na bilet wstępu z jednej z kategorii: 346zł, 400zł lub 454zł. Strefa i miejsce zostaną przydzielone według swobodnego uznania organizatora. Każdy kto będzie chciał skorzystać z tej akcji może jednorazowo kupić maksymalnie 4 MAGIC TICKETS w cenie 246 złotych za sztukę.

W sobotę, 14 lutego o godz. 20.00 Maestro Morricone w Kraków Arenie pojawi się wraz Susanną Rigaci, Dulce Pontes, orkiestrą oraz chórem. Kompozytor będzie osobiście dyrygował 160-osobowym zespołem muzyków, prezentując przegląd największych dzieł ze swojej 50-letniej kariery muzycznej, znanych między innymi z filmów: „Nietykalni", „Pewnego razu na Dzikim Zachodzie", „Cinema Paradiso", czy „Misja". Ennio Morricone uznawany jest za jednego z największych kompozytorów muzyki filmowej. W jego niezwykłej twórczości słychać wpływy klasyki, jazzu, popu, rocka, muzyki elektronicznej, awangardowej oraz włoskiej muzyki ludowej. Swoimi wyrafinowanymi kompozycjami wzbogaca filmową atmosferę. Utwory do westernów Sergio Leone zostały skomponowane przy użyciu tak różnorodnych środków, jak drumla, rozstrojone harmonijki ustne, fleciki, donośne organy kościelne, niezwykłe gwizdanie, grzmiące trąbki i uduchowione śpiewy chóralne. Ceniony przez legendarnych twórców i reżyserów, Ennio Morricone jest ikoną muzyki filmowej naszych czasów.

/ab

źródło: mat. prasowe

Reklama
komentarze
Reklama
Reklama
Najczęściej czytane
Reklama
Pod naszym patronatem
Partnerzy malopolskaonline.pl