Golemo
Aktualności
Niedziela, 2 grudnia 2018 21:25

27310 złotych na rehabilitację Amelki Sanak

Podczas jarmarku który dziś odbył się przed Oświęcimskim Centrum Kultury Fundacja Małą Orkiestra Wielkiej Pomocy zbierała datki na leczenie i rehabilitację siedmioletniej Amelki Sanak z Oświęcimia.
„To ogromna kwota, która niewątpliwie pomoże rodzicom Amelki w rehabilitacji” - cieszy się Monika Bartosz z Fundacji Mała Orkiestra Wielkiej Pomocy.

Z tej okazji było mnóstwo atrakcji dla najmłodszych: bajkowe stroje i zdjęcie ze świętym Mikołajem, lukrowanie pierniczków czy spektakl w wykonaniu aktorów z Miejskiego Przedszkola nr 15 oraz finał konkursu na Dobroczynną Bombkę Bożonarodzeniową to tylko jedne z atrakcji jarmarku.

Rękodzielnicy ze Śląska i Małopolski oferowali piękne i oryginalne, przedmioty: biżuterię, zabawki, dekoracje świąteczne, kartki świąteczne, obrazki i inne ozdoby. Niebywałą popularnością cieszyły się wyroby z filcu, drewna, zdobione techniką decoupage.

„Każdy z tych przedmiotów sprawi, że przed świętami wnętrza w domach wypełnią się ciepłem i bożonarodzeniową radością i zachwycą waszych bliskich” - dodaje Monika Bartosz.

Fot. 1-5- Jacek Balon, reszta MOWP
Reklama
galeria zdjęć
komentarze
Reklama
Reklama
Kopalnia
Najczęściej czytane
Pod naszym patronatem
Partnerzy malopolskaonline.pl