Aktualności
Poniedziałek, 23 marca 2015 11:49

18 -latek strzelał z wiatrówki do rowerzysty

ORAWA. Funkcjonariusze Komisariatu Policji w Jabłonce zatrzymali mieszkańca Zubrzycy Dolnej, który strzelał z wiatrówki do swojego kolegi.
Do zdarzenia doszło w sobotę wczesnym popołudniem w Zubrzycy Dolnej. Pokrzywdzony 21 letni mieszkaniec Zubrzycy Dolnej jadąc rowerem po drodze publicznej zatrzymał się aby porozmawiać z kolegą. W pewnym momencie poczuł ból w łydce i zobaczył jak z okna posesji jego znajomy 18 letni mieszkaniec Zubrzycy Dolnej strzelił do niego z wiatrówki.

- Postanowił więc odjechać z tego miejsca. W chwili odjazdu poczuł drugie uderzenie w plecy w okolice prawej łopatki. Po przybyciu do komisariatu pokrzywdzony okazał policjantom dwa ślady z uszkodzonym naskórkiem. Funkcjonariusze udali się pod wskazany adres gdzie zatrzymali 18 letniego mieszkańca Zubrzycy Dolnej oraz zabezpieczyli wiatrówkę marki Lider wraz z pudełkiem śrutów. Sprawcę osadzono w policyjnym areszcie do dyspozycji prokuratury - informuje podkom. Roman Wolski z Komendy Powiatowej Policji w Nowym Targu.

s/

źródło: KPP Nowy Targ

Extra Trapez
Reklama
komentarze
Reklama
Reklama
Parada Smoków
Najczęściej czytane
Reklama
Bike
Pod naszym patronatem
Partnerzy malopolskaonline.pl