Sport
Dodano: Poniedziałek, 12 lutego 2018 14:00

Podhale jednak lepsze (zdjęcia)

.. Ole, ole – śpiewali wczoraj fani Podhala, radując się ze zwycięstwa swoich ulubieńców. W końcu wygrali bardzo ważne spotkanie, dające im czwarte miejsce, handicap własnego lodowiska i przewagę psychiczną w pierwszej rundzie play off.

Dodano: Poniedziałek, 12 lutego 2018 11:15

Winter Ice Bug Trial: Biernawski i Gołomysek najszybsi

Piotr Biernawski z Nowego Targu i Kinga Gołomysek z Wrocławia zostali zwycięzcami V edycji Winter Ice Bug Trial które
w sobotę po raz piaty odbyły się w Nowym Targu.

Dodano: Poniedziałek, 12 lutego 2018 10:33

Zwycięstwo w ostatnim meczu przed fazą play-off (zdjęcia)

Choć na pierwszą bramkę hokeiści kazali nam czekać aż do trzeciej tercji to wynik szybko ustalił się na korzyść Pasów. W pierwszej fazie play-off Cracovia zmierzy się w Unią Oświęcim.

Dodano: Sobota, 10 lutego 2018 23:16

Walka o czwarte miejsce trwa

Zarówno dla Podhala jak i Orlika było to ważne spotkanie. Opolanie walczą z Unią o szóstkę, a „Szarotki” z JKH o czwarte miejsce przed play off. Po wczorajszych meczach bez zmian..

Dodano: Sobota, 10 lutego 2018 23:13

Punkty zostały w Katowicach

Niestety bez punktowych zdobyczy wróciły Pasy ze spotkania z GKS Katowice. Mimo starań i gonienia wyniku Cracovia zjechała z lodu pokonana.

Dodano: Sobota, 10 lutego 2018 23:10

Trwa seria GKS Tychy

Trwa dobra seria tyskiego zespołu. łupem siódmego zwycięstwa z rzędu padli biało-niebiescy. Tychy pokonały Unię Oświęcim 4:2.

Dodano: Sobota, 10 lutego 2018 18:49

Polscy skoczkowie poza podium

Polskim skoczkom nie udało się zdobyć olimpijskiego medalu. Złoto przypadło Andreasowi Wellingerowi, pozostałe medale - Johannowi Andre Forfangowi i Robertowi Johanssonowi. Najwyżej z Polaków był Kamil Stoch, który zajął czwarte miejsce.

Dodano: Sobota, 10 lutego 2018 15:43

Zakończył się rozgrywany był 13. Polish Cup 2018 z udziałem reprezentacji Polski U-19

W biało – czerwonych barwach wystąpiło pięć zawodniczek MMKS Podhale Nowy Targ. Były to - Dominika Buczek, Zuzanna Pudzisz, Zuzanna Krzystyniak, Anna Osmala i Gabriela Pysz, wszystkie dopingowane przez najbliższą rodzinę.

Dodano: Czwartek, 8 lutego 2018 21:22

Dobry występ Polaków w kwalifikacjach olimpijskich

Czterech Polaków przebrnęło kwalifikacje do olimpijskiego konkursu na skoczni normalnej (HS 109) w Pjongczangu. Kamil Stoch zajął drugie miejsce, a Dawid Kubacki trzecie. Najlepszy okazał się Niemiec Andreas Wellinger.

Dodano: Poniedziałek, 5 lutego 2018 21:44

Zawodnicy NKSW na ringu (zdjęcia)

Nowotarski Klub Sportów Walki wziął udział w Eurolidze kickboxingu w formule K1 organizowanej przez klub Halny w Nowym Sączu.

Dodano: Poniedziałek, 5 lutego 2018 07:56

Nie było łatwo

Wczorajsze spotkanie Szarotek z Aneto Naprzód Janów nie było dla górali tak miłe i łatwe jak miało być. Worek z bramkami rozwiązał się dopiero w trzeciej tercji a do tego czasu spotkanie ambitnie grający janowianie nie pozwalali zdobyć bezpiecznej przewagi.

Dodano: Poniedziałek, 5 lutego 2018 07:53

Rozstrzygnięcie w karnych

Dopiero rzuty karne rozstrzygnęły losy wczorajszego spotkania dwóch małopolskich drużyn. W Krakowie Comarch Cracovia grało z biało-niebieskim zespołem Unii Oświęcim.

Dodano: Niedziela, 4 lutego 2018 13:41

Stoch drugi, Żyła - trzeci

Johann Andre Forfang pokonał Kamila Stocha i Piotra Żyłę w drugim konkursie w Willingen. Dzięki drugiej lokacie Stoch powrócił na prowadzenie w Pucharze Świata, a także wygrał pierwszą edycję Willingen Five.

Dodano: Niedziela, 4 lutego 2018 12:04

Szczepan Karpiel-Bułecka został Mistrzem Polski we Freeskiingu

W Ośrodku Narciarskim Kotelnica Białczańska rozegrana została 15. edycja Garmin Winter Sports Festival. W czasie jedynej w swoim rodzaju imprezy podziwiać można było w akcji przeszło 60 zawodników i zawodniczek specjalizujących się we freestyle’owych konkurencjach narciarskich, snowboardowych i rowerowych.

Dodano: Sobota, 3 lutego 2018 09:43

Drzewiecki show

Mistrzowie Polski byli wczoraj dobrze dysponowani i pewnie pokonali gospodarzy spotkania - JKH GKS Jastrzębie. Bardzo dobry występ zaliczył Filip Drzewiecki - strzelił dwie bramki a przy trzeciej asystował.

Strona 1 z 212« pierwsza | ‹ poprzednia | 1 2 3 4 5 ... | następna › | ostatnia »
Reklama
Reklama
Najczęściej czytane
Reklama
Pod naszym patronatem
Dołącz do nas!
Reklama
Partnerzy malopolskaonline.pl