Rozmaitości

"Koncert premiery" - IV Festiwal Muzyka na szczytach" (zdjęcia)

Sobota, 22 września 2012 14:38

ZAKOPANE. W ramach festiwalu "Muzyka na Szczytach" w kościele św. Krzyża zorganizowany został koncert "Premiery". Zgodnie z tytułem było to premierowe wykonanie utworów znanych kompozytorów. Na wiolonczeli zagrał Lars Hoefs, na fortepianie - Marek Żebrowski.


W programie znalazły się utwory I. Paderewskiego (Nocturn, op. 16 nr 4, Mélodie, op. 8 nr 3, Krakowiak, op. 5 nr 1), Z. Stojowskiego (Romance sans paroles, Konzertstück, op. 31) oraz F. Chopina (Introdukcja i Polonez G-dur op. 3).

s/ zdj. Regina Watycha

Reklama

Galeria zdjęć

Dodaj komentarz

nie będzie publikowany
dodaj komentarzanuluj

Regulamin

Komentarze są prywatnymi opiniami czytelników portalu. Malopolskaonline.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Malopolskaonline.pl zastrzega sobie prawo do nie publikowania komentarzy, w szczególności zawierających wulgaryzmy, wzywających do zachowań niezgodnych z prawem, obrażających osoby publiczne i prywatne, obrażających inne narodowości, rasy, religie itd.
Usuwane będą też komentarze nie dotyczące danego tematu, bezpośrednio atakujące interlokutorów, zawierające reklamy lub linki do innych stron www, zawierające dane osobowe, teleadresowe i adresy e-mail oraz zawierające uwagi skierowane do redakcji Malopolskaonline.pl (dziękujemy za Państwa opinie i uwagi, ale oczekujemy na nie pod adresem redakcja@malopolskaonline.pl).

Dołącz do nas!

Partnerzy malopolskaonline.pl