Ogłoszenia

[podhale24]Sezon zimowy - hostessy

Dodano: Poniedziałek, 26 stycznia 2015 12:53

Jeśli jesteś osobą uśmiechniętą, otwartą, nie boisz się nowych wyzwań i chciałabyś wypróbować swoich sił w branży reklamowej to szukamy właśnie Ciebie.
Aktualnie poszukujemy osób na stanowisko hostessy ds. promocji.
Jesteśmy w stanie zagwarantować Ci:
- atrakcyjne wynagrodzenie (stawkę za h + prowizję)
- zmianowy system wypłat,
- pracę w młodym, zespole,
- możliwość rozwoju.
Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie CV wraz ze zdjęciem.

[podhale24]Praca dla technika farmaceutycznego

Dodano: Poniedziałek, 26 stycznia 2015 12:42

Zatrudnię do Apteki ( okolice Rabki ) tech. Farmaceutycznego na cały etat od marca. Aplikacje wysyłać na adres elapteka@onet.pl

[podhale24]FOTOGRAFIA | GRAFIKA | REKLAMA

Dodano: Poniedziałek, 26 stycznia 2015 12:29

Twoja pasja to fotografia | grafika | reklama?
Znasz Corela | Photoshopa?
Nie boisz się wyzwań i masz ochotę się czegoś nauczyć?
Zapraszamy na staż do Wytwórni Wyobraźni.
Więcej informacji i zgłoszenia na kontakt@wytwornia.eu

[podhale24]Poszukiwani instruktorzy narciarstwa

Dodano: Poniedziałek, 26 stycznia 2015 12:22

O uzyskanie wiecej informacji prosze o kontakt telefoniczny.

[podhale24]Murarz, prace wykonczeniowe, PILNIE!!!

Witam, potrzebuje dwoch osob do pracy w anglii, przy roznego rodzaju pracach, murarstwo, przybudowki, wykonczenia itp. bardzo prosze o kontakt pod nr. 00447518799152

[podhale24]KIEROWCA C+E

Dodano: Poniedziałek, 26 stycznia 2015 11:39

Zatrudnię kierowcę C+E

[podhale24]Montażysta stolarki budowlanej.

Dodano: Poniedziałek, 26 stycznia 2015 11:37

Dam prace dla montażysty, okien drzwi bram, oraz prace wykończeniowe.
Praca dla fachowca, ułożonego bez nałogów.
Chamom lenia i pijaka dziękuje;)
Mam nadzieje ze nikogo nie urazilem a jak tak to przepraszam.
Proszę o wyrozumiałość.

[podhale24]PRACA w sklepie odzieżowym od zaraz!! BIAŁKA TATRZAŃSKA Galeria Handlowa aneta.g@interia.pl

Dodano: Poniedziałek, 26 stycznia 2015 11:35

Poszukuję dziewczyny (nie studiującej) na stanowisko:
Sprzedawca w sklepie odzieżowym - Białka Tatrzańska
Praca w godzinach 11-19
Wymagania:
- komunikatywność,
- wysoka kultura osobista,
- znajomość j. angielskiego,
- zaangażowanie w pracy,
- doświadczenie w sprzedaży,
- wiek od 22 lat,
Zakres obowiązków:
- obsługa klientów,
- wykładanie i układanie towarów,
- dbanie o wygląd i porządek w sklepie.
Osoby zainteresowane zachęcamy do składania aplikacji CV ze zdjęciem na e-mail aneta.g@interia.pl

[podhale24]Salon Prasowy Białka Tatrzańska

Dodano: Poniedziałek, 26 stycznia 2015 11:04

Poszukuję osoby do prowadzenia saloniku prasowego w Białce Tatrzańskiej.
788 082 261

[podhale24]Praca w biurze - Sekretarka

Dodano: Poniedziałek, 26 stycznia 2015 10:56

Miejsce Pracy: Nowy Targ
może być studentka zaoczna
Obowiązki:
zarządzanie połączeniami telefonicznymi
zarządzanie korespondencją
obsługa sklepu internetowego
prace organizacyjne
dbanie o wizerunek biura
wymagania:
obsługa pakietu MS Office
mile widziana znajomość języka angielskiego
umiejętność organizacji pracy
Umiejętność rozwiązywania problemów
Wysoka kultura osobista
Dokładność w wykonywaniu obowiązków
Umiejętność analitycznego i kreatywnego myślenia
cv na adres: firma1050@gmail.com

Dołącz do nas!

Partnerzy malopolskaonline.pl