Co, gdzie, kiedy
Dodano: Czwartek, 30 marca 2017 11:21

30 marca Dzień Otwarty Politechniki Krakowskiej

Kierunki studiów, które dadzą dobrą pracę, oferty stypendiów, stażów i praktyk, propozycje wymiany międzynarodowej z uczelniami z całego świata, kultowe studenckie imprezy, wynalazki i laboratoria – to wszystko będzie można poznać w czwartek 30 marca podczas Dnia Otwartego Politechniki Krakowskiej. Wydziały uczelni zapraszają m.in. na piknik z architektami krajobrazu, badania asfaltu, zabawę z robotami i ... przejażdżkę symulatorem tramwaju.

Dodano: Czwartek, 30 marca 2017 18:29

„Cracovia Danza: balet w mieście”

W czwartek, 30 marca, Balet Cracovia Danza zaprasza na kolejną odsłonę happeningów zespołu, które odbywają się pod wspólnym tytułem „Cracovia Danza: balet w mieście”.

Dodano: Piątek, 31 marca 2017 12:05

Otwarcie wystawy Stefana Dziadonia w Muzeum im. Władysława Orkana w Rabce - Zdroju

Muzeum im. Władysława Orkana w Rabce – Zdroju ma zaszczyt zaprosić na otwarcie wystawy malarstwa Stefana Dziadonia – artysty amatora, który nade wszystko ukochał piękno tutejszego krajobrazu i jego mieszkańców.

Dodano: Piątek, 31 marca 2017 18:15

Spektakl teatralny pt. „Tresowany mężczyzna”

Zapraszamy 31 marca (piątek) na godz. 19.00 na spektakl teatralny pt. „Tresowany mężczyzna”, który odbędzie się w sali teatralnej Gorlickiego Centrum Kultury.

Dodano: Sobota, 1 kwietnia 2017 13:43

Nowotarska Noc Sów

NOWY TARG. KsiążKAwiarnia Rezerwat i Daniel Urbaniak zapraszają na jedyną taką noc w Polsce – Noc Sów, ogólnopolskie wydarzenie edukacyjne poświęcone nocnym łowczyniom, organizowane przez Ptaki Polskie.

Dodano: Sobota, 1 kwietnia 2017 15:48

Promocja książki ,,Cerkwie i ikony Łemkowszczyzny".

Burmistrz Krynicy-Zdroju oraz Wydawnictwo Libra PL zapraszają na promocję książki ,,Cerkwie i ikony Łemkowszczyzny".

Dodano: Poniedziałek, 3 kwietnia 2017 10:59

W kraju Kannadygów - spotkanie autorskie z Pawłem Kowalczykiem

3 kwietnia 2017 roku o godzinie 18:00 w Oświęcimskim Centrum Kultury odbędzie się, w ramach projektu Dom otwarty z cyklu: Świat - inne przestrzenie, spotkanie autorskie z Pawłem Kowalczykiem - podróżnikiem, miłośnikiem Indii, autorem książki "Czerwone drogi Auroville. Wolontariat w Indiach i świat tamilskich wiosek". Tym razem - autor gościł już w Oświęcimskim Centrum Kultury w 2014 roku mówiąc o swojej książce - spotkanie poświęcone będzie pobytowi Pawła Kowalczyka wśród Kannadygów w południowych Indiach.

Dodano: Wtorek, 4 kwietnia 2017 08:51

III. Wiosenny Konkurs Recytatorski

Zapraszamy młodzież do udziału w III Wiosennym Konkursie Recytatorskim. Organizatorem konkursu jest Gorlickie Centrum Kultury oraz Wydział Oświaty, Kultury i Spraw Społecznych Urzędu Miejskiego w Gorlicach.

Dodano: Środa, 5 kwietnia 2017 13:52

Muzeum Historyczne Miasta Krakowa zaprasza na wernisaż wystawy „Zapomniane dziedzictwo Nowej Huty. Czyżyny".

Wystawa poświęcona wsi Czyżyny to kolejna ekspozycja z cyklu Zapomniane dziedzictwo Nowej Huty. Dla poprzednich wystaw końcową datą graniczną był rok 1949, kiedy to na tutejszych polach zaczęto wznosić kombinat i nowe miasto, natomiast tym razem postanowiliśmy nieco odświeżyć dotychczasową formułę.

Dodano: Sobota, 8 kwietnia 2017 22:22

Koncert z okazji 15 rocznicy działalności krakowskiego chóru gospel Joyful Voice

Chór gospel Joyful Voice jest głosem radości, który już od piętnastu lat rozbrzmiewa na scenach Krakowa i innych miast Polski. Głos ten jest echem szczerej miłości do muzyki. Chór powstał w 2002 roku i jest jednym z najdłużej działających zespołów gospel w Krakowie.

Dodano: Niedziela, 9 kwietnia 2017 18:00

Koncert Paschalny: Arcydzieła Muzyki Klasycznej – Barok

9 kwietnia w niedzielę o godz. 18.oo w Miejskim Domu Kultury w Andrychowie odbędzie się Koncert Paschalny

Dodano: Wtorek, 11 kwietnia 2017 08:36

Kurcze plecione - warsztaty

Już tradycyjnie, w okresie poprzedzającym święta Wielkanocne pragniemy zachęcić wszystkich do wspólnej zabawy. Tym razem tworzyć będziemy na gorlickim Rynku kilkumetrowego kurczaka plecionego z warkoczy z różnokolorowych tkanin.

Dodano: Piątek, 21 kwietnia 2017 08:50

32. Festiwal Teatrów Dzieci i Młodzieży „BAJDUREK”

Gorlickie Centrum Kultury serdecznie zaprasza do udziału w eliminacjach powiatowych 32. Festiwalu Teatrów Dzieci i Młodzieży „Bajdurek".

Dodano: Niedziela, 23 kwietnia 2017 19:16

Klan wdów - spektakl z Teatru Prezentacje w Warszawie

23 kwietnia 2017 roku o godzinie 18:00 w Oświęcimskim Centrum Kultury odbędzie się spektakl z Teatru Prezentacje w Warszawie, w reżyserii Romualda Szejda, w wykonaniu: Krystyny Tkacz, Magdaleny Zawadzkiej, Joanny Żółkowskiej, Marii Ciunelis, Joanny Domańskiej, Cynthii Kaszyńskiej, Wiktora Korzeniewskiego, pt. "Klan wdów".

Dodano: Czwartek, 27 kwietnia 2017 18:02

Jezioro łabędzie - balet

RABKA-ZDRÓJ. Po raz pierwszy w Kinie "Śnieżka" retransmisja najsłynniejszego baletu Piotra Czajkowskiego "Jezioro Łabędzie", w wykonaniu najwybitniejszych solistów zespołu baletowego moskiewskiego Teatru Bolszoj.

Strona 1 z 2« pierwsza | ‹ poprzednia | 1 2 | następna › | ostatnia »
Reklama
Reklama
Najczęściej czytane
Reklama
Pod naszym patronatem
Dołącz do nas!
Reklama
Partnerzy malopolskaonline.pl